Skocz do zawartości

III Forumowa Subariada - Rumunia


Izotom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Prawdę mówiąc kusi mnie jeszcze raz Rumunia. Może jeśli trasa będzie nieco zmodyfikowana niż z I Subariady to się załapiemy :rolleyes:

W maju nie wjedziemy tam gdzie chcemy wjechać ... niestety ;)

Dlatego chciałam jechać do Rumunii na przełomie sierpnia i września :P:rolleyes:

 

 

Myślę nad tą wakacyjną wyprawą. Zobaczę kto się zapisze :biglol::P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę na wyjazd do Rumunii w maju, oczywiście jeżeli będzie przynajmniej tak terenowy jak poprzedni.

 

Na długi wyjazd do Gruzji nie znajdę czasu, ale na tydzień (dobrze myślę?) to już znajdę!

Edytowane przez beren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazdy staja sie coraz dluzsze, trzeba poszukac jakiegos strategicznego sponsora, moze bysmy poreklamowali lotos albo orlen ? :) oczywiscie oprocz subaru ;)

 

Co do dojazdu do Gruzji to sa to 3 dni, nadal sie łudzę ze da sie zalatwic lawete na 9 aut ktora nam nasze zapakowane forki tam zawiezie a my dolecimy tanimi polaczeniami lotniczymi :) z powrotem juz na kolach do Polski.

Edytowane przez sebekian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego 14 dni na miejscu są dość sensowne, według mnie. Sam przejazd też ma coś w sobie: może znowu pojedziemy za Miłoszem spenetrować łączkę pod biwak? :biglol: Poza tym, powrót można załatwić nieco krócej: pewnie w dwa dni się nie uwiniemy ale 2,5 jest już realne. No cóż, szykuje się nam wyprawa życia. Następna taka za kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, powrót można załatwić nieco krócej: pewnie w dwa dni się nie uwiniemy ale 2,5 jest już realne.
Też tak myślałem...;) Realne przy trzech kierowcach w aucie. Przy dwóch ciężko, bardzo ciężko. Mówię o drodze Wrocław - granica RU/GEO, czy też z powrotem. Wystarczy, że na granicy się postoi te 4-6 h i cały misterny plan w....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze bysmy poreklamowali lotos

jakby ktoś mi pomógł napisać sensowne pismo przewodnie / wniosek o sponsoring, to mogę skierować do właściwych osób w tej firmie...

ale efektow nie gwarantuje...

Da się zrobić, trochę czasu jest, a może się uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...