Skocz do zawartości

III Forumowa Subariada - Rumunia


Izotom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Najpierw się zapisałeś, a dopiero potem przeczytałeś program? :huh:;)

 

Pamiętaj, że niektórzy jadą z dziećmi, a w maju może być śnieg i mróz w górach, więc ostrożnie podchodziłbym do twoich życzeń, bo jeszcze Miłosz gotów je spełnić, a część uczestników Cię "zlinczować" :) .

Poza tym to ma być, przynajmniej dla nas, fajny wyjazd krajoznawczy, z elementami off-roadu i biwakowania, a nie ekstremalna wyprawa survivalowa. :unsure:

 

Co do winnic i takich tam, to popieram. :biglol:

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jadę z dzieckiem, byle by tylko francuskich piesków nie było bo tego ani Ja ani Miłosz nie lubi :P Subariada to bardziej survival niż wyprawa z rodzinką do Egiptu All inclusive :P

 

 

P.S.

:)

właśnie szukam w necie jaką by sobie maczetę kupić

Edytowane przez sebekian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jadę z dzieckiem, byle by tylko francuskich piesków nie było bo tego ani Ja ani Miłosz nie lubi :P Subariada to bardziej survival niż wyprawa z rodzinką do Egiptu All inclusive :P

 

 

P.S.

:)

właśnie szukam w necie jaką by sobie maczetę kupić

 

Nie szukaj zbyt daleko.

 

Ta wymiata ;)

 

http://www.fiskars.pl/Ogrod/Produkty/Drewno-i-galezie/Narzedzia-lesne/126003-Tasak-karczownik-X3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i pewnie na tym producencie się skończy aczkolwiek po wpisaniu w aledrogo hasła maczeta pojawia się wiele fantazyjnych wyrobów z dopiskami mega długa 70 cm itp, np. ciekawy wzór http://allegro.pl/maczeta-siekiera-toporek-noz-siekierka-survivalowa-i3996654630.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jadę z dzieckiem, byle by tylko francuskich piesków nie było bo tego ani Ja ani Miłosz nie lubi :P Subariada to bardziej survival niż wyprawa z rodzinką do Egiptu All inclusive :P

 

 

P.S.

:)

właśnie szukam w necie jaką by sobie maczetę kupić

Seba, co Ty się na mecz do Krk wybierasz? :biglol: Edytowane przez bakum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Wam się przyda - właśnie wróciłem z rumuńskich gór - rejon gór Bihor, konkretnie Gilau, Muntele, Trascaui, Padis. Chciałem trochę połazić na rakietach. I nici z tego - śnieg dopiero praktycznie powyżej 1600 m, i to w małych ilościach. Na szczytach ponad 1800 jest go tak do pół metra. Nie byłem w wyższych górach - tam może być inaczej, ale z tego co rozmawiałem z miejscowymi (język barbarzyński) to raczej mało śniegu było w tym roku. Trochę pojeździłem po górskich drogach - ale bez ekstremum - trochę błota, ale Forek dawał radę. Misie juz na dobre się obudziły. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

przypominam, że do końca lutego Miłosz potrzebuje informacji potrzebnych do rezerwacji noclegów.

Cart, mariuga i Jastazen - uzupełnijcie proszę informacje o pokojach.

Lechu wysłałam Ci PW. Proszę o szybką odpowiedź.

 

Miłosz zaznaczył, że może nie udać się zarezerwować pokoi według naszych życzeń, ale zrobi w tej kwestii wszystko, co się da.

 

Ponieważ zostało niewiele czasu do wyjazdu apeluję do Wszystkich uczestników wyprawy o uzupełnienie wszystkich danych. Ci, którzy nie chcą podać w tabelce danych do ubezpieczenia a chcą być ubezpieczeni przez Miłosza, niech prześlą mi je na maila.

 

Pozdrawiam

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do powyższego przypomnienia, przy czym prosiłbym uzupełnić również inne dane - nicki, nazwy teamów, rozmiary koszulek. Wszystkie te rzeczy będziemy robić w marcu, żeby nie zostało na ostatnią chwilę.

 

UWAGA: sformułowania typu "może", "2 lub 4" itp. nic nam nie mówią. Zatem czas podjąć męskie decyzje w załogach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...