Skocz do zawartości

III Forumowa Subariada - Rumunia


Izotom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mieszkalem w Pile ale nie chce pic w Spale ;)

 

Krakowa jestes
Archanioły chcesz zobaczyć, czy tylko Cię opętało?

 

Wiesz co... :( Niespodziewalem sie (foch)

 

P.S. Doszedlem do wniosku ze jednak za slabo sie poznalismy aby pozwolic sobie na zbytnia poufalosc. Sorka Krakusy.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Doszedlem do wniosku ze jednak za slabo sie poznalismy aby pozwolic sobie na zbytnia poufalosc. Sorka Krakusy.
Ależ to był żarto z mojej strony
faktycznie za mocno zazartowalem. Czasami zapominam ze Forum to jeszcze nie rodzina
Teraz to ja strzelam focha - Jak to nie rodzina arka wodna? :angry::P;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niestety byłem zmuszony do rezygnacji z IV Subariady, przyjmiecie mnie do Rumuni ?? :)

 

Jak będziesz nosił bagaże, przygotowywał posiłki i rozbijał namioty to możesz do nas dołączyć

 

;)

Edytowane przez muka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy kciuki, żeby się udało :)

Dzięki ;)

Martwi mnie tylko że nasz wyjazd stoi pod wielkim znakiem zapytania :mellow:

 

Nasz :o to niby z jakiego powodu?

Nie Wasz, tylko Ich czyli @cart, ;)

Dokładnie nasz czyli mój i mojej Oli ;)

 

Okaże się pewnie w przeciągu miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniam listę uczestników.

 

III Subariada

 

0. Miłosz

1. Subary

2. cart

3. przemekka

4. muka

5. mariuga

6. Jastazen

7. ppmarian

8. Mursus

9. Grzegorz Magdziarz

10. sebekian

 

Nowe szczegóły prześlę Wam mailem

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chętnie bym pojechał. Znajdzie się dla mnie miejsce? Jaki jest koszt takiej wyprawy? Proszę o info dotyczące zarówno gruzji jak i rumunii. Gruzja kusi ale nie wiem czy będę miał tyle czasu.

 

Czy mogę otrzymać informacje dotyczące trasy , noclegów, wyżywienia. Wszelkich info organizacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Po wcześniejszych konsultacjach z Miłoszem ustaliliśmy, że maksymalna ilość załóg, umożliwiająca sprawne poruszanie się i realizację programu wyjazdu to 11 załóg.

 

Ponieważ @@lehu, zgłosił wcześniej chęć udziału, więc, jeśli nadal jest zdecydowany, zostanie dopisany jako jedenasta załoga.

 

@@1leszek, mogę wpisać Cię na listę rezerwową, chyba, że (jeśli chcesz jechać sam) znajdzie się chętna załoga, która Cię "przygarnie" lub Miłosz zgodzi się na dwunastą załogę.

 

Wszystkie interesujące Cię informacje (program, trasa, koszty) zawarte są na pierwszych stronach tego wątku.

 

Jeśli miałbyś natomiast ochotę na udział w IV Subariadzie do Gruzji i Armenii to na ten wyjazd są wolne miejsca, a wszystkie informacje znajdziesz na pierwszych stronach wątku poświęconemu temu wyjazdowi.

 

Pozdrawiam i czekam na informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pojechać na Subariadę. Byłem rok temu na Plejadach. Wiem ,ze to rózni się znacznie ale ma też elementy podobne(podróż samochodem i atrakcje turystyczne). Do niedawna byłem campingowiczem (Nicosia, cypr; Lizbona, portugalia i wiele innych samochodowych wypraw)więc to też mi nie jest obce. Natomiast mogę pojechać na jedną Subariadę tj. III lub IV. Tym bardziej ,że druga to koszt rzędu 8000 PLN i więcej(szacuje tylko paliwo i żywność).Dlatego skłaniam się ku wyjazdowi do Rumunii. Pani Justyno , jeśli będzie taka możliwość proszę mnie dopisać do listy Subariady III. Co do list rezerwowej: minimum na 3 tygodnie przed wyjazdem chciałbym wiedzieć czy biorę w niej udział. Po prostu musze się do wyjazdu przygotować. Tak więc zostało jeszcze tylko 6 tygodni podczas których bardzo bym prosił Pania i Pana Miłosza o decyzję w sprawie mojego udziału. Przepraszam jeśli to co napisałem jest w jakiś sposób niemiłe. Szkoda tylko,że wyjazd jest już pod koniec kwietnia.W rumunii będzie jeszcze zimno.W lipcu było by super.Z tego powodu zastanawiałem się nad Gruzją bo na pewno będzie super na przełomie lipca i sierpnia

 

chyba, że (jeśli chcesz jechać sam) znajdzie się chętna załoga, która Cię "przygarnie"
Czy mogłaby Pani(Justi) mi wyjaśnić ten zapis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rozi za czujność... :)

Uaktualniam listę uczestników.

 

III Subariada

0. Miłosz

1. Subary

2. cart

3. przemekka

4. muka

5. mariuga

6. Jastazen

7. ppmarian

8. Mursus

9. Grzegorz Magdziarz

10. sebekian

11. lehu

 

Lista rezerwowa

1. 1leszek

 

Jeśli Miłosz się zgodzi na dwunastą załogę, to dopiszę Cię do listy głównej (wyślę do niego maila w tej sprawie).

Jeśli wśród uczestników znajdzie się ktoś chętny, żeby Cię zabrać, to też możesz rozważyć taką opcję (wiem, że to nie to samo co jazda własnym autem, ale ma też inne zalety ;)).

Myślę, że wszystko powinno się wyklarować w ciągu kilku dni. W ostateczności pozostaje Gruzja ;)

Jak już wspomniała @@Rozrabiara, jestem Justyna :)

 

BTW Rozi, co się stało, że Adaś taki cały w skowronkach? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...