Skocz do zawartości

III Forumowa Subariada - Rumunia


Izotom

Rekomendowane odpowiedzi

Za autoklub.pl:

"Sibiu Rally Romania planowany w terminie 27 lutego - 1 marca jako trzecia runda ERC, został przełożony z powodu wyjątkowo obfitych opadów śniegu na trasie i prognozy przewidującej dalsze pogorszenie pogody w Karpatach Południowych.

 

Organizatorzy proponują rozegranie rajdu jako asfaltowej rundy mistrzostw Europy w terminie 9-11 października. Eurosport Events przeanalizuje propozycję i jeżeli kryteria zostaną spełnione, skieruje sprawę do Komisji Rajdowej FIA, która zbierze się 12 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Żebyś nie wykrakała. :( Bardzo chcielibyśmy tam pojechać, nawet opcja przez Turcję jakoś specjalnie mnie nie zniechęca. :evil2:

 

A jak było z drugą? Dużo było zmian w składzie, czy poszło siłą rozpędu i zadowolenia po I Subariadzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka załóg się wycofało z II Subariady (5 ztcp), z czego chyba 3 były wpisane na listę rezerwową.

Z osób wpisanych oficjalnie na listę oprócz mnie wycofała się Francisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że niestety jeszcze niejedna ekipa się wycofa, przynajmniej jeśli chodzi o czwartą subariadę.

A jak tak sie stanie to osobiscie Ci te gatki do konca z pupy sciagne i na gole dupsko wleje:D Co tak kraczesz, z Krakowa jestes ;)

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że niestety jeszcze niejedna ekipa się wycofa, przynajmniej jeśli chodzi o czwartą subariadę.

A jak tak sie stanie to osobiscie Ci te gatki do konca z pupy sciagne i na gole dupsko wleje:D Co tak kraczesz, z Krakowa jestes ;)

 

Hmm, obiecanki macanki. ;)

Do Spały zapraszam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...