Skocz do zawartości

III Forumowa Subariada - Rumunia


Izotom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ten wpis obok obok mojego nicka na liście "coś koło tygodnia" to można wykasować. Długość III subariady mi pasuje.

I chyba można by rzeczywiście rozdzielić wątek na dwa - III i IV bo to inne terminy , inne osoby będą uczestniczyć i organizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniałem na poprzedniej stronie myślę, że możemy z żoną (głównie ona) zająć się "ogarnięciem" III Subariady.

 

Chciałbym tylko się dowiedzieć jak bardzo absorbuje to czasowo od osób które już to przerabiały (mam nadzieję, że będę mógł także liczyć na ich doświadczenie i pomoc ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem tylko na komórce, więc jak tylko dojadę do hotelu to ogarnę wszystko na kompie.

 

Chyba, że Aga będzie szybsza :D

 

że możemy z żoną (głównie ona) zająć się "ogarnięciem" III Subariady.

 

 

Dziękuję i gratuluję... odwagi :P Żartuje, będzie dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony od osoby ogarniającej dany wyjazd potrzebuję jedynie:

 

1. ogarnięcia pojedyńczych wpłat, żebym nie gonił każdego z uczestników oddzielnie (zaliczki, koszulki, dopłata końcowa).

2. Sciągnięcia od wszystkich danych osobowych do ubezpieczenia i wiz rosyjskich (w przypadku Gruzji/Armenii)

3. Przesłania mi gotowej rozpiski nicków i numerów do naklejek i koszulek oraz rozmiarów koszulek.

To chyba wszystko.

Ponieważ zawsze załatwiam grupowe KL dla klientów na wyjazdach 4x4, to teraz też to mogę przejąć.

Naklejki, koszulki zrobimy.

 

O reszcie napiszę już do konkretnych "ogarniaczy: za kilka dni.

 

Coś znalazłem! Sory za kasztana, ale mi szczęka opadła (chociaż widziałem to na żywo w większości). Oglądać foty z Armenii:

 

http://peopleofar.wordpress.com/2012/05/10/armenia-christianitys-forgotten-cradle/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info dotyczące trasy, zapowiada się epicka wyprawa, z Trójmiasta to ponad 9000km :D . Martwi mnie to że nic mi się jeszcze nie zapsuło (UPG, SLSy, wyjący most) a przebieg mam taki, że te sprawy już dawno powinienem mieć za sobą :rolleyes: No ale do wyjazdu jeszcze sporo czasu, więc może się uda przejść choroby wieku dziecięcego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko się dowiedzieć jak bardzo absorbuje to czasowo od osób które już to przerabiały (mam nadzieję, że będę mógł także liczyć na ich doświadczenie i pomoc ;) ).

Nie bardzo, da się wytrzymać ;)

 

Napisanie kilkunastu czy kilkudziesięciu maili nie zabiera aż tyle czasu, trzeba przypilnować wszystkich z wpłatami i podaniem potrzebnych danych. Zebrać kasę od wszystkich i zrobić przelew Miłoszowi. O tych sprawach zawsze na PW/mailem/telefonem :)

 

Miłosz już napisał zresztą co i jak, ja mam gotową tabelkę, którą wypełniłam potrzebnymi danymi od wszystkich uczestników, mogę Ci na wzór pustą wysłać na maila tylko podaj mi na PW.

 

Pozdrawiam

 

 

Aha, ile aut do Gruzji jedzie, bo jak się zdecyduję to może miejsca zabraknąć jak widzę ;)

 

Drugi raz polecam się do edycji pierwszego posta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniam.

 

Listy:

 

III Subariada w okresie weekendu majowego, kierunek Rumunia

0. Miłosz

1. beren idzie na całość

2. Subary

3. cart

4. przemekka całą rodziną więc 4x4

5. muka

6. mariuga Forester XT, 2 osoby

 

IV Subariada w okresie letnich wakacji, kierunek Armenia i Gruzja

0. Miłosz

1. IzoTom (2 osoby) do 20 dni

2. tzd ale na do 20 dni

3. marhof

4. rezerwacja bo nie chcą ryzykować

5. Sebekian póki co

6. MUrsus nawet na 3-4 tygodnie

7. Kubuś też na 20 dni ale po 5 lipca

8.

9. Gal Anonim ale solidny

10. Dyrekcyjny ogon

 

Proszę morderownie, o przepraszam ... moderatornie (przypomniał mi się skecz Tyma: Anielka wśród pijaków, 12 litrów,oooo, nie, eeee... przepraszam Anielka wśród piratów przez 12 lat, eeee, nie..... Anielka wśród piratów od 12 lat eee) o przepisanie na pierwszą stronę.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omalo obowiązkowe.

 

Kusisz i to bardzo. W tym roku sobie powiedziałem, że jeszcze tam wrócę.

 

A tak realnie, to zapewne w okolicy maja dopiero będę mógł się zdeklarować.

Na razie nie zapełniam miejsca. Najwyżej poczekam, aż ktoś zwolni. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uczestników Subariad (także tych przyszłych). Mój mąż przemekka zgłosił mnie na ochotnika do pomocy w organizacji wyjazdu do Rumunii. Postaram się "wykonać zadanie" tak, abyśmy nie tylko wyjechali, ale też dojechali i powrócili do domu ;).

Aga, Miłosz prześlę Wam na PW mojego maila tak, żebyśmy mogli być w kontakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc uaktualniam listy tu bo na pierwszej stronie edytowanie nie bangla: Listy: III Subariada w okresie weekendu majowego, kierunek Rumunia 0. Miłosz 1. beren idzie na całość 2. Subary 3. cart 4. przemekka całą rodziną więc 4x4 5. muka

 

Izotom, proszę o dopisanie mnie do majówkowej Suberiady:

mariuga - Forester XT (2os) - jeśli mogę wybierać, poproszę o nr 7. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, możesz mi potwierdzić, czy jest sens pchać się moim OBKiem do Gruzji?

 

Amory mam wymienione ;)

 

Jak zwykle przy tego typu pytaniach mam problem z odpowiedzię bo niestety nie udało mi się zapamiętać każdego kamienia i koleiny na 3000km trasy :)

 

Ale konkretniej - zdaje mi się, że mogą być takie fragmenty jak wjazd na buki w Rumunii. Czyli da radę przy mocnej psychice kierowniczki :P

 

Taka ogólna uwaga - w Kaukazie są drogi, które przestają funkcjonować a odcinkowo istnieć w zimie i wiosną, wczesnym latem spychacz je odnawia, wle czy odnowi tak jak rok wcześniej to ja nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruzja Armenia - swietny pomysl na Subariade. Moja praktyczna rada - wezcie uszlachetniacze do paliwa. W Gruzji nie jest tak zle, ale w Armenii lalismy piane do bakow. W Rosji paliwo jest bardzo dobre. Forki dadza rade bez problemu z podjazdami, tylko kamlotow jest duzo, wiec warto przejrzec zawieszenia. Aha - i wezcie cieple spiwory! Niezaleznie od pogody noce na 3000 m n.p.m. sa chlodne. Ale za to widoki niezapomniane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urabus odpadł od ściany Gruzja/Armenia bo termin nie pasuje: najlepiej dla niego byłoby wyjechać 12 lipca i wrócić 3 sierpnia. Nie powiem ale nam też ten termin lepiej pasuje, no powiedzmy do 6 sierpnia. Co Szef na to?

 

Proszę bardzo Agę moderatorkę o aktualizację danych na pierwszej stronie.

 

P.S. Coś mi się zdaje, że najlepiej aby organizatorem był moderator bo to spełnianie życzeń o aktualizację może być ... nużące.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...