Skocz do zawartości

......Subaru w listopadowych miesiecznikach......


matt

Rekomendowane odpowiedzi

heh, 60l/100 km :D bardzo dobry wynik, autko miejskie :lol::lol::lol:

Jak najbardziej miejskie. Strach sie oddalic od stacji benzynowej. :twisted:

Ale jak jezdze spokojnie to i troche ponad 200 mil z baku wyciagne. :)

 

Tylko jest jeszcze jedna uwaga. Paliwo w USA kosztuje w przeliczeniu na zlocisze 1l./1,50...ale i tak 60 litrow to 60 litrow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwo w USA kosztuje w przeliczeniu na zlocisze 1l./1,50

 

Nie mam na ten temat pewnych informacji ale słyszałem,że tam olej napędowy jest droższy od etyliny.

 

Czyżby to jakiś podstępny sposób zabezpieczenia społeczeństwa przed klekotami :?: :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs na samochód roku w MT jest robony wyłącznie z samochodów produkowanych na terenie USA, więc miał duże szanse. :-)

Sporo autek jest robionych w USA. Nawet takie uwazane za Japonskie. :)

Moim zdaniem nie jest to wcale taka kiepska bryczka.

A co w niej jest dobrego? Szczegolnie wartego zdaniem Forda prawie $40K? Nic dziwnego, ze jest to jeden z wiekszych niewypalow.

Poza tym w porównaniu z polskimi gazetami to MT to wyrocznia, a C&D nie dostarcza mi do Polski Amerykańskiej prenumeraty :-) Ja płacę za rok prenumeraty 39$ :-)

Mialem swojego czasu trojce MT R&T i C&D. MT odpadlo szybciutko.

 

Tak jak powiedziałem, nie miałem okazji zaprenumerowć innych gazet, tylko tą udało mi się przenieść spowrotem do Polski po przeprowadzce, reszta nie miała wtedy takiej opcji.

 

Cena trego samochodu jest rzeczywiście przesadzona, ale wiadomo - "Amercian Muscle" NOT !!! Podejrzewam, że nie mieli planu na dużą sprezedaż. Ale wizualnie jest fajna, oczywiście nie stawiałbym go tak jak MT na pierwszym miejscu, ale zmieściłby się w 1szej 10tce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na ten temat pewnych informacji ale słyszałem,że tam olej napędowy jest droższy od etyliny.

 

Czyżby to jakiś podstępny sposób zabezpieczenia społeczeństwa przed klekotami

 

Raczej sprytny sposób na utrzymanie benzyny na tak niskim poziomie cenowym, transport drogowy jest podstawowym środkiem dla USA do przemieszczania towarów, więc lepiej się z niego zarabia, a przeciętny "Kowalski" nie narzeka na cenę benzyny :-)

Ropa idzie w koszty i Kowalski płaci za to kupując kukurydzę w californii czy pomarańcze w missispi :-) Ale na benzyne nie narzeka.

 

Tzn Kowalski aktualnie narzeka na benzynę, ponieważ cena w porównaniu do tego co ja pamiętam, czyli 3.02-3.10 za galon to już poszło w niepamięć, ale i tak jest tania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...