Jump to content

Rozgarnięty "tłumikarz" w Krakowie poszukiwany


Sen123

Recommended Posts

Pytanie do krakusów i okolic...Czy znacie jakiegoś rozgarniętego tłumikarza w Krakowie, który ogarnąłby temat dostosowania końcowego wydechu Prodrive oraz STI do Imprezy N/A '03 ?. Chodzi o to by zrobił to czysto, zgrabnie, bez tzw. druciarni. Mam te dwa wydechy i chciałbym sprawdzić który będzie lepszy. Chodzi mi o delikatne podkreślenie bokserka. Wiem, czytałem, nigdy to nie będzie jak w turbo..., ale delikatne mruczando jest wskazane, z naciskiem na delikatnie rasowe :). Czy ktoś może już eksperymentował z tymi wydechami w N/A, który głośniejszy itd.?. Mam te dwa: http://www.forum.sub...ncowy-prodrive/ , http://www.forum.sub...ter-i-back-box/ Odbije się to jakimś spadkiem mocy?

Edited by Sen123
Link to comment
Share on other sites

Podjedź na Rzemieślniczą 20, na terenie zajezdni, warsztat naszywa się "Quattro-Service". Pytaj o "Emciora" lub Artura (obaj to bardz mili goście) i powołaj się na "Marcina z Audiklubu" z Łodzi.

Artur to prawdziwy wirtuoz spawarki i migomatu.

Będzie pan zadowolony!

Link to comment
Share on other sites

Witaj, ja byłem u tłumikarza w Kochanowie (2A - Old Car FHU). Warsztat wygląda jak klita druciarza, ale ja jestem zadowolony.

Mój wydech był kompletnie dziurwy, wymieniałem rury. Końcowy tłumik był doposowywany do nowych rur i jakość spawania jak i spasowanie jak najbardziej na +.

Z tego co się orientuję to jest to dość znany warsztat w okolicach Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...