Skocz do zawartości

Świecące kontrolki Check + ESP + Cruise


Bazyl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

To mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość ;-)

 

Mam Imprezę GH 2.0 (benzyna) z roku 2008. Dzisiaj mi się przytrafiło coś takiego. W trakcie jazdy nagle zapaliły mi się 3 ikony - kontrola serwisowa (diagnostyka silnika), 'cruise' i ta, gdy odłącza się kontrolę trakcji. Co to oznacza? Może mi ktoś powiedzieć co mam zrobić? Jutro mam do przejechania 100 km i nie wiem, czy mógłbym pojechać Subaru, czy raczej odstawić ją od razu do serwisu. Przy okazji - który polecacie w Łodzi? Do tej pory korzystam z tego na Szczecińskiej. Dodam, że zbliża mi się wymiana rozrządu, gdyż właśnie przejechałem 90.000 km.

 

Pozdrawiam,

Bazyl.

Edytowane przez Bazyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kontrolkami warto podjechać do serwisu,może to zająć 15 minut i kłopot będzie z głowy.A może również oznaczać większy kłopot przy dalszej eksploatacji.

Do wyboru masz ATZ na Tuwima albo Point na Włókniarzy.Ponoć ze Szczecińskiej się już wyprowadzili. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, byłem w Poincie na Włókniarzy. Podłączyliśmy Subaru pod kompa, wyszedł problem z katalizatorem. Prawdopodobnie chodzi o sterowniki, które muszą być na nowo wgrane. Na razie problem skasowano. Mogło też chodzić o zbyt lajtową jazdę żony ;-) Polecono mi przegonić Imprezę na autostradzie. Spokojnie osiągnęła 200, co powinno oznaczać, że nic się nie dzieje złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...