Jump to content

Wyjazd na Oktoberfest 4-6.10

Kameleon
 Share

Recommended Posts

Tak jak pisałem w grupie jest taki plan i aby nie zaśmiecać wątka warszawskiego postanowiłem przenieść całą akcję tu.

Planowany wyjazd do czy pod Monachium na koniec Oktoberfestu czyli 5-6 pażdziernika. Wydaję mi się, ze śmiało możemy wystartować 4 w piątek nawet jakoś wcześnie i dotrzeć na miejsce pod Monachium - zrobić relaks w Aquaparku i pójść na piwo potem udać się na drzemkę. W sobotę rano można zrobić napad na Bavarian Film Studios lub Deutsches Museum (polecam obydwie opcje) lub np. do zamku Neuschwanstein w Schwangau 130 km to moment - zwiedzanie i potem na Piwo do Monachium...

Kto jest chętny zapraszam i wpisywać liczbe osób:

1. Kameleon

2. DerickB

3. Vilmark

Edited by Kameleon

A może zamiast upadlać się w Monachium, w przyszły weekend, pojechać 150 km dalej do Strasburga na Rajd Francji

http://www.rallyedefrance.com/en/

Pokibicować Kubicy i Loebowi w jego ostatnim występie w WRC na rodzimej ziemi

Jest samolot Ryanair w piątek o 14 i powrót w poniedziałek o g. 16 do Frankfurtu Hahn za 193 zł w dwie strony

Wynajęcie Seaty Alhambry w Hertz (Juniorex :) na 4 dni 718 zł (7 miejsc !)

Najtańszy hotel 4 doby znalazłem w Strasburgu za 700zł pokój dwuosobowy

Opcjonalnie wynająć busa w Wawie lub jechać jakimś dieslem - ale trzeba sie tłuc 13 godzin w każdą stronę, ale za to można wyjechać w czwartek w nocy i wrócić w poniedziałek nad ranem ale paliwo to ok. 1300zł + bramki 180zł

A piwa się napijecie z Carfitem który też sie wybiera :)

Co wy na to?

Co wy na to - resztę możemy obgadać

Jest to jakaś opcja...

Ja jednak wolę pojechać na Oktoberfest i pobawić się na miejscu - updolimy się browarem na miejscu I Weisswurstem z musztardą miodową - bezcenne - no i wesołe miasteczko z prawdziwego zdarzenia...