Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

tylko po co ten Sporting

Bo Lizbona to fajne miasto :)

 

Losowanie dobre moim zdaniem. Każdy punkt będzie sporym sukcesem, a porażka (byle nie wysoka) łatwo usprawiedliwiona.

Do tego marki atrakcyjne więc kasa też powinna się zgodzić. No i piłkarze Legii będą mieli co wspominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Legia gola !

Coś mi się zdaje, że Legia będzie jak San Marino w el MŚ. Będziemy szaleć z radości przy strzelonej bramce, a ewentualny remis będzie świętem narodowym

 

ale nie namawiasz do oddania meczu walkowerem? jak czytam po losowaniu komentarze to zadaje sobie pytanie- czy Polak będzie kiedyś zadowolony? jak awansowali - źle bo z piekarzami z Irlandii, jak mają grać z Realem - źle bo przegrają.

Mogli nie awansowac - też by było źle :biglol: 

ps:

ludzie z dnia na dzień zapomnieli jaką siłę prezentujePL liga :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Legia gola !

Coś mi się zdaje, że Legia będzie jak San Marino w el MŚ. Będziemy szaleć z radości przy strzelonej bramce, a ewentualny remis będzie świętem narodowym

ale nie namawiasz do oddania meczu walkowerem? jak czytam po losowaniu komentarze to zadaje sobie pytanie- czy Polak będzie kiedyś zadowolony? jak awansowali - źle bo z piekarzami z Irlandii, jak mają grać z Realem - źle bo przegrają.

Mogli nie awansowac - też by było źle :biglol:

ps:

ludzie z dnia na dzień zapomnieli jaką siłę prezentujePL liga :P

Nie, uważam, że gra w tej grupie może wyjść tylko na dobre. Natomiast jestem też realistą i nie łudzę się płonnymi nadziejami.

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumas, to wynika raczej z ich (nie)wiedzy futbolowej odnośnie polskiej piłki klubowej. Próbują to odnosić do reprezentacji lub zagranicznych klubów ale jak widać nie wychodzi B)

Ja też nie znam się na wszystkim - dlatego nie mam ani jednego posta w technicznym  ;)

 

Świetne losowanie  - chociaż też wolałbym wyspy od strony kibicowskiej. Tak czy inaczej życzę Wam powodzenia i urwania jak najwięcej punktów klubowi, którego budżet jest ponad 20-krotnie większy od Legii.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wcześniej wydawać wyroki. Pamiętam jak kilka lat temu Lech trafił w grupie na Juventus, City i Salzburg to mowa była, że może coś urwą z Salzburgiem, a tak baty no, a skończyło się zupełnie inaczej. Miejmy nadzieje, że Legii uda się szybko złapać formę i coś ukąszą w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie ma co wcześniej wydawać wyroki. Pamiętam jak kilka lat temu Lech trafił w grupie na Juventus, City i Salzburg to mowa była, że może coś urwą z Salzburgiem, a tak baty no, a skończyło się zupełnie inaczej. Miejmy nadzieje, że Legii uda się szybko złapać formę i coś ukąszą w LM.
Jak Nikolic bedzie w tej samej formie co Rudnevs wtedy to maja szanse.  :)  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...