Skocz do zawartości

subaru legacy I -> subaru impreza I


lucza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,stałem się ostatnio posiadaczem ciekawego modelu Subaru Legacy I,auto jeszcze nie zostało przeglądnięte skrupulatnie pod względem mechanicznym, z powodu, że trzeba je wpierw wydobyć z za maszyn rolniczych i z krzaczorów :) .

Tak na wyrost trochę ale chciałbym się dowiedzieć jakie części podwozia,zawieszenia będą pasować z imprezy turbo I generacji.Chodzi mi o wszystkie elementy zużywające się i ulegające korozji,zawieszenie,hamulce,przewody paliwowe i hamulcowe,bak ew.skrzynia,zawieszenia dyfra i silnika.W Irlandii gdzie mieszkam Legacy już zniknęło z rynku i o części naprawdę ciężko,za to Imprez jak grzybów po deszczu i nimi właśnie chciałbym się posiłkować w doborze części.Auto nie może być cięte ani wiercone więc pytam o części pasujące p&p,dzięki i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cale mcphersony - tak

Zaciski tarcze - tak (dwutloczki, pamietaj o wiekszej feldze)

Bak - nie wiem

Przewody h i p - nie wiem

Skrzynia, dyfer, tak (ale napewno nie od turbo, od tej samej wersji silnikowej wolnossacej, sprawdz oznaczenia)

 

Ogolnie sporo czesci pasuje p&p z impreza, ale wiadomo ze nie wszytskie i musisz pytac by nie zbladzic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto to właśnie turbo rs ra,dlatego pytam o części od imprezy turbo.Auto jest tak"zaparkowane" i obrośnięte że nie mam na razie możliwości obejrzenia go od dołu dlatego pytam na wyrost żeby wiedzieć na co się przygotować.Baku jak się okazuje podobno niema bo został zdemontowany w celach bezpieczeństwa,zobaczymy,dzięki i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś w mordeczke trafił - oby był w dobrym stanie bo to zacna furka.

 

Co do części - przód zawias będzie pasował cały. Z tyłem gorzej bo w Legacy było to zupełnie inaczej rozwiązane więc przerzucanie pojedynczych gratów nie zawsze się uda ale w komplecie już prędzej. Główna różnica to wahacze i stabilizator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do znudzenia : FOTY FOTY FOTY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

lucza - ludzie tu z niecierpliwości zwierzęta z domu wyganiają, a żony w beczkach w piwnicy kończą ..... Gdzie zdjęcia się pytam ??!! :twisted: Dawaj jakiekolwiek - nie takie my rzeczy w malinowym chruśniaku widzieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...