Skocz do zawartości

Jazda po "trawie" i innych świństwach


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Haha! WiS, nie poznaję Cię... Ale mam nadzieję Cie rychło poznać.*

 

Z której strony? :mrgreen:

 

no nie poznaję forumowiczów :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Ileś Ty tej trawy dziś przerobił??? :lol:

 

 

nie wiem, ale ten smok co siedzi mi na ramieniu to szepta mi do uszka, że trochę towaru poszło*

 

* skoro już jedziemy w takich oparach absurdu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pojechałem jeden raz po wypiciu sporej ilości i prawie miałem dzwona (zbite lusterko w aucie które wyjechało mi na pas ja mam rysę na swoim )

 

 

nie wypiję ani kropli - miałem szczęście że nikomu nic nie zrobiłem - głupota wiem

pierwszy i ostatni raz

nie życzę nikomu i przestrzegam... ja już nie piję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie pale, nawet ani razu w zyciu zwyklego szluga nie zapalilem :) Wystarczy mi, jak siedze w knajpie i czasem az normalnie mam dusznosci od tego calego dymu, a ubranie smierdzi jakbym jakims zulem byl :roll:

 

A jak widze kolegow i kolezanki ze stusiow jak sie zachowuja po marysce, to ja dziekuje - chetnie sie wydurniam, ale takie cus mi juz nie odpowiada :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TJ reakcje ludzi na maryśkę są różne. Jedni zachowują się głupkowato, inni są zupełnie normalni. Ja przestałem palić bo trawa strasznie luzuje. Nie mam teraz na to czasu, zbyt wiele obowiązków. Żadko kiedy używam alkoholu. Ostatnio jakieś piwko przy grillu ruszyłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maria Janina jest ok babka :wink: , pod warunkiem, że akurat nie kąpała się w chemii. Dlatego najlepsza jest taka z dobrego domu, a mi się po studiach większość dobrych adresów ulotniła :cry: - stąd mało co palę ostatnio, chociaz czasami mnie ochota nachodzi żeby zamienić kasę w zielone a zielone w siwy dym. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak widze kolegow i kolezanki ze stusiow jak sie zachowuja po marysce, to ja dziekuje - chetnie sie wydurniam, ale takie cus mi juz nie odpowiada :|

 

To akurat było ładnie sparodiowane w komedii pt. "Eurotrip". Główni bohaterowie w Amsterdamie wchodzą do coffe shopu i zamawiają ciasteczka. Zaczynają rechotać, wydurniać się, potem jeden krzyczy "ratunku, mam zły odlot i tak dalej". W pewnym momencie zdumiony sprzedawca przerywa im zabawę i mówi "słuchajcie, ale te ciasteczka nie były z haszyszem". Chwila konsternacji, wszyscy momentalnie trzeźwieją i wymykają się z lokalu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, się dzieje :twisted:Sideways co to za komedia Eurotrip?Gdzie to można zdobyć?Chętnie wlepię ślepia w pudło na jakiejś fali ;):mrgreen:

 

Czasami to powtarzają na Cyfrze Plus, ale nigdy nie było w kinach. Jeśli lubisz humor komedii typu "American Pie" (ja uwielbiam), to to jest pozycja obowiązkowa. Ogólnie jest to opowieść o przygłupiastych amerykańskich nastolatkach, które ruszają w trasę po Europie. W finale trafiają nawet do Watykanu a jeden z nich przypadkowo zostaje następcą Jana Pawła II (za dużo opowiadać, jak to się stało).

 

Tu masz więcej informacji:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Eurotrip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju, ty i tak masz avatara z jedynego słusznego filmu w temacie :twisted: :wink:

 

"It's a bat country!!!" :lol:

Las Vegas parano 8) jakie tam akcje się działy :lol:

sideways wchodzę na linka, dziękówka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...