Jump to content

Kierownica

dym007
 Share

Recommended Posts

Cześć Wszystkim,

próbowałem wyszukać informacji poprzez wyszukiwarke ale bezskutecznie... Pytanie mam o zmiane kierownicy w Bugeye'u(obecnie siedzi kiera z STI 03') na kierownice z STi 07'. Pytanie czy kierownica mi podejdzie bez problemu czy jednak cos trzeba bedzie kombinowac...

Z góry dzięki za odpowiedź i sorki jezeli gdzies to było a ja nie doszukałem...

Pozdr,

Mateusz.

Ja uważam zmianę kostki za duży problem...tzn. na pewno się da...ale gra nie warta świeczki...ryzyko samoistnego jej odpalenia itp itd...Nie strasze ale temat przerabiałem w MY95 zmieniałem w niej kierę na momo z wrx'a MY99..Kierownica na wieloklinie pasowała idealnie...Wszystko grało prócz właśnie kostki srs'a..Nawet zmiana całego zwijacza wraz z przewodem co idzie od niego po kolumnie kierowniczej (z kompletu z kierownica z wrx'a) nic nie dała bo i w dalszej części przewodu (oryginalnej wiązki mojej babci) była inna kostka...Żaden szpec od poduszek w Moim mieście nie chciał podjąć się roboty/zamiany kostek...Za duże ryzyko...Więc odpuściłem temat bo i sam się nie odważyłem...Nie wiem...Może brak odwagi...Lub rozwagi :D

WueM ,jeśli do tej kostki ,przy jej zmianie nie podepniesz + np.z radia ;) ,to nic nie ma prawa samoistnie wybuchać .Tylko sterownik srs może to zainicjować.

Przy zmianie wtyczki ,nawet zamiana pinów nic nie zmieni w działaniu poduchy :idea:

Kurcze szkoda że takiej wiedzy i pewności nie miałem przy Mojej operacji...tyle, że tam o ile pamiętam liczba/kolor przewodów chyba był także problemem...dwa kable/przewody koloru żółtego...50/50 że dobry się połączy z wiązką :)

nie ma tego złego..babcia w rękach innego forumowicza...niech On to ogarnie:)

mimo wszystko dzieki za podpowiedź :)

• 3 weeks later...