Jump to content

GÓRSKI RALLY SPRINT - KAMIEŃSK 29 WRZEŚNIA

-=nikon=-
 Share

Recommended Posts

29 września, zapraszamy Was na do Kamieńska na Górski Rally Sprint. Patronat imprezy objął Marszałek woj.łódzkiego, a organizatorem jest Automobilklub Tomaszowski wraz z kołem Automobilklubu Łódzkiego- Tuszyn Rally Team.

info:

http://www.ak-tomasz...nsk-29-wrzesnia

Ktoś się wybiera?

Edited by -=nikon=-

znając ten odcinek uważam że wymóg posiadania klatki jest zdecydowanie na miejscu :) ostatnio jak tam byłem to na 15 startujących załóg klatki nie miało tylko moje :P i oczywiście zaważyło to na wyniku a jak :P:)

tam jest po prostu mega szybko

znając ten odcinek uważam że wymóg posiadania klatki jest zdecydowanie na miejscu :) ostatnio jak tam byłem to na 15 startujących załóg klatki nie miało tylko moje :P i oczywiście zaważyło to na wyniku a jak :P:)

tam jest po prostu mega szybko

Chodzi o pogoń za króliczkiem,a nie o to by go przegonić. :P;):biglol:

Widzę, że już jest temat o tej imprezie. Ja sie wybieram. Slesz masz może jakieś onboardy? Bo ja kompletnie nie znam tamtych rejonów :D

Zero zakrętów, dwie szykany, Evan będziesz leciał 2 paki swobodnie

Nie sądzę aby organizator do tego dopuścił,pewnie dojdą szykany,a ustawiają je ciasno.Toć to czysto amatorska impreza. ;)

Skusiłem się na tą trasę bo ma aspirację do wejścia w kalendarz GSMP. Sienna stoi pod dużym znakiem zapytania w przyszłym roku. Ale po tym co zobaczyłem na youtubie mam mieszane uczucia. No trudno. Zapisałem się, pojadę i zdam relację :) mam wolny weekend więc coś sobie poupalam przed rozbiórką auta w czasie sezonu zimowego ;)

Też sobie nie wyobrażam na niej 600-700 konnych maszyn z GSMP :) Szykany w GSMP też nie wchodzą w grę.Nie mówie już o sytuacji kiedy spadnie deszcz ;) Relacja z imprezy będzie w niedziele wieczorem :) wezme kamere więc będzie jakiś onboard. Jadę z Krzyśkiem555 i traktuję to jako relax :D Kto ma blisko to zapraszam- gwardia łódzka -przybywajcie. Zrobimy sobie mini spocik :)

Napisali o zakrętach na swojej stronce.W sumie 16 zakrętów,6 lewych,10 prawych.

dokładnie tyle jest na tym drugim filmiku, który wrzuciełm.

Planuję wpaść na 2-3 godzinki. ;)

No to super ;)

na kjs były szykany - ustawione bez sensu w zasadzie - jeden z uczestników przeskoczył (evo6 chyba) prawie jedną bo była tuż za szczytem :P

ja przy 120 zdejmowałem nogę z gazu bo się bałem :rolleyes: ale chłopaki dokręcali tam dość grubo więc te prognozowane przez bębna 2 paki wcale nie są nieosiągalne ;)