Skocz do zawartości

GÓRSKI RALLY SPRINT - KAMIEŃSK 29 WRZEŚNIA


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

29 września, zapraszamy Was na do Kamieńska na Górski Rally Sprint. Patronat imprezy objął Marszałek woj.łódzkiego, a organizatorem jest Automobilklub Tomaszowski wraz z kołem Automobilklubu Łódzkiego- Tuszyn Rally Team.

info:

http://www.ak-tomasz...nsk-29-wrzesnia

 

 

Ktoś się wybiera?

Edytowane przez -=nikon=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając ten odcinek uważam że wymóg posiadania klatki jest zdecydowanie na miejscu :) ostatnio jak tam byłem to na 15 startujących załóg klatki nie miało tylko moje :P i oczywiście zaważyło to na wyniku a jak :P:)

tam jest po prostu mega szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając ten odcinek uważam że wymóg posiadania klatki jest zdecydowanie na miejscu :) ostatnio jak tam byłem to na 15 startujących załóg klatki nie miało tylko moje :P i oczywiście zaważyło to na wyniku a jak :P:)

tam jest po prostu mega szybko

Chodzi o pogoń za króliczkiem,a nie o to by go przegonić. :P;):biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na tą trasę bo ma aspirację do wejścia w kalendarz GSMP. Sienna stoi pod dużym znakiem zapytania w przyszłym roku. Ale po tym co zobaczyłem na youtubie mam mieszane uczucia. No trudno. Zapisałem się, pojadę i zdam relację :) mam wolny weekend więc coś sobie poupalam przed rozbiórką auta w czasie sezonu zimowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie nie wyobrażam na niej 600-700 konnych maszyn z GSMP :) Szykany w GSMP też nie wchodzą w grę.Nie mówie już o sytuacji kiedy spadnie deszcz ;) Relacja z imprezy będzie w niedziele wieczorem :) wezme kamere więc będzie jakiś onboard. Jadę z Krzyśkiem555 i traktuję to jako relax :D Kto ma blisko to zapraszam- gwardia łódzka -przybywajcie. Zrobimy sobie mini spocik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisali o zakrętach na swojej stronce.W sumie 16 zakrętów,6 lewych,10 prawych.

dokładnie tyle jest na tym drugim filmiku, który wrzuciełm.

Planuję wpaść na 2-3 godzinki. ;)

No to super ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kjs były szykany - ustawione bez sensu w zasadzie - jeden z uczestników przeskoczył (evo6 chyba) prawie jedną bo była tuż za szczytem :P

ja przy 120 zdejmowałem nogę z gazu bo się bałem :rolleyes: ale chłopaki dokręcali tam dość grubo więc te prognozowane przez bębna 2 paki wcale nie są nieosiągalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...