Jump to content

Nocny Super OES - 23-24.06.2006 - Tor "Kielce"

Pancin
 Share

Recommended Posts

W najbliższy piątek o godz. 19 zapraszamy wszystkich chętnych na zmagania SuperOES'owe przeprowadzone po zmroku. Start pierwszego zawodnika przewidziany jest na godzinę 22 i poprzedzony będzie zapoznaniem z trasą.

Jest to pierwsza impreza tego typu organizowana przez nas i mamy wielką nadzieję, że będą duże emocje i frajda z pokonywania trasy w takich warunkach. Myślę, że będzie to nowość nie tylko dla nas - organizatorów, ale też dla zawodników. Więcej szczegółów na stronach AK Kieleckiego oraz Klubu ScyZZoR.

Mapka próby wkrótce.

Fajnie się zapowiada :D Ja się pewnie wybiorę... Jeszcze tylko nie wiem, czy jako widz, czy jako uczestnik (to zależy, czy mi żona auta pożyczy :mrgreen: ).

Jeszcze ktoś z Forum chętny...?

jak bog da i partia pozwoli to sie wybiore. na taki nocny oes nie potrzeba dodatkowych reflektorow jezeli slabo znam tor?

Jazda będzie po zmroku, więc lepiej się wyposażyć w jakąś elektrownię jak są takie możliwośći. Aczkolwiek pewnie i tak większość nie będzie miała nic poza serią. Opony wyznaczające trase będą oklejone taśmą odblaskową. Coś będzie widać. :D

Pancin, --> PW. Już się cieszę na ten piątek, jak durny... :twisted:

Countdown, gdybyś jednak przyjeżdżał - daj jakiś znak, chętnie osobiście pogratuluję Plejad :wink: