Skocz do zawartości

Poszukuję łączników stabilizatora. Pilne! Nawet jakieś stare zużyte.


dec

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Tym razem szukam na gwałt łączników stabilizatora! Nie chcę kupować nowych bo to bezsensowna ostateczna ostateczność... Chcę wbić w w te łączniki poliuretany dlatego chętnie przygarnę jakiekolwiek łączniki stabilizatora lub ich same obudowy... ważne żeby nie były połamane te obudowy, bo takie to ja mam :D Jeśli ktoś z Was ma coś takiego w piwnicy albo cuś to dajcie znać ;d stawiam czteropaczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Tym razem szukam na gwałt łączników stabilizatora! Nie chcę kupować nowych bo to bezsensowna ostateczna ostateczność... Chcę wbić w w te łączniki poliuretany dlatego chętnie przygarnę jakiekolwiek łączniki stabilizatora lub ich same obudowy... ważne żeby nie były połamane te obudowy, bo takie to ja mam :D Jeśli ktoś z Was ma coś takiego w piwnicy albo cuś to dajcie znać ;d stawiam czteropaczek ;)

 

Witaj

Na Allegro patrzyles ??? :)

Jest tego troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, betun miał akurat to się załapałem. Na allegro chcą jak za zboże... Ewentualnie zostało aso we Wrocławiu, na pewno mają jakiś syf do wyrzucenia. Ale mam nadzieję że te od betuna będą gites ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wbić w w te łączniki poliuretany dlatego chętnie przygarnę jakiekolwiek łączniki stabilizatora lub ich same obudowy...

A możesz przy okazji napisac jakie poliuretany do tego wmontowujesz? Mam wlasnie u siebie stukające łączniki i bede musiał jakoś niebawem je wymienic albo ... podrasowac właśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone od strongflex, chyba z 10 tulejek ich jest na przod. Ale jeszcze nie zdarzylem zalozyc na auto bo mam kampanię wrzesniową na polibudzie wiec o wrażeniach nie powiem narazie ;) ogolnie wychodzi porownywalnie cenowo, a znajomy ma spokoj juz drugi rok po zalozeniu poli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...