Jump to content

Pytanko??

Mariusz

Recommended Posts

Zastanawiałem się czy byłaby jakaś szansa, aby znaleźć się w Subaru Poland Rally Team?

Póki co nie stać mnie, anie moich rodziców na rajdy. Jednak bardzo chciałbym być z nimi na bieżąco, pomóc, zrobić coś dobrego i być w jakiś sposób obecnym w "rajdowym światku".

Jeśli byłbym do czegoś potrzebny to jestem do państwa dyspozycji. Pozdrawiam z Wrocławia

• Ojciec Założyciel

To bardzo miłe, że jst Pan zainteresowany pomoca w teamie.

Niestety w tej chwili nie znamy jeszcze planów na przyszły rok :(

Jak zwykle o tej porze trwają dyskusje z potencjalnymi sponsorami, a do tego dochodzą zmiany w regulaminie RSMP. "Pozytywne" jest tylko, że Mistrzostwa w Polsce zaczną sie w przyszłym roku b. późno, bodajże w maju. Pozostaje więc jeszcze dość dużo czasu ...

Porozmawiam z Leszkiem, gdy plany będą już bardziej sprecyzowane.

Łaczę pozdrowienia

Wojtek te funkcje sobie daruje, ale moze akurat znajdzie sie jakieś miejsce dla mnie :?:

Może nie w warsztacie bo mechanikiem nie jestem ale jestem młody i szybko sie uczę wiec jak będę do czegokolwiek potrzebny to jestem do dyspozycji Szanownej Dyrekcji.

Gorąco pozdrawiam z Wrocławia :D

Jest jeszcze Barbórka, na której wystartuję choćby deskorolką, a jeśli nie, to mogę dmuchać w opony...

Dobra :-))) Przekonałeś mnie. Trzymam Cie za słowo - muszę zobaczyć deskorolkę na Karowej. Chociaż będę jeszcze bardziej happy jak będzie to deskorolka 4x4 turbo :-)

• 4 weeks later...

Szanowna Dyrekcjo chciałem się dowiedzieć czy jest już coś wiadome w sprawie pracy w teamie rajdowym, a może znajdzie się dla mnie miejsce w którymś z salonów Subaru (najlepiej gdyby to było we Wrocławiu). Byłbym niezmiernie szczęśliwy gdybym mógł poświecić się pracy w Subaru. Pozdrawiam :D