Skocz do zawartości

Skasowała mi Imprezę :(


Wełniacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdyby Cię raptem coś boleć zaczęło...... tak gdzieś w kręgosłupie szyjnym, głowa, klata....... to idź po papiery do lekarza i natychmiast zgłaszaj szkodę osobową u ubezpieczyciela tej wariatki. Dzięki temu możesz dużo więcej utargować/ugrać. Może się nawet okazać że więcej dostaniesz niż za autko.

Pomyśl, zastanów się i działaj tak szybko jak możliwe. Szkoda że karetką do szpitala nie pojechałeś bo byś to już miał z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuję, dobrze, że Tobie nic się nie stało, ale lekarz koniecznie, rtg i inne... żeby jaj później nie było.

 

też kiedyś miałem dzwon w GTku i muszę przyznać, że to solidne auta... chociaż przez rok miałem bóle w karku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za super się nie czuję po stracie auta ale fizycznie całkiem ok :) Pewne kroki już poczynione i możliwe, że wrócę do Imprezy szybciej niż się spodziewałem ... tymczasem niedługo wrzucę filmik obrazujący dlaczego mi tak szkoda tego auta i naszej genialnej współpracy przez 2 lata B)

Filmik

Edytowane przez Wełniacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za super się nie czuję po stracie auta ale fizycznie całkiem ok :) Pewne kroki już poczynione i możliwe, że wrócę do Imprezy szybciej niż się spodziewałem ... tymczasem niedługo wrzucę filmik obrazujący dlaczego mi tak szkoda tego auta i naszej genialnej współpracy przez 2 lata B)

Filmik

 

Piękny lecz bardzo smutny film -_-

 

Będzie dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem uciekać ale miałem prawie zero czasu na reakcję i duże drzewa i prawej. Tak myślę, że gdybym odbił w plener to albo czołówa z drzewem dużym albo strzął od Audi 80 w boczne drzwi... chyba czołówa i porządne auto mi skórę uratowało. Jutro jadę na oględziny przez rzeczoznawcę i wstępna wycenę będę znał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę Łukasz...masakra, siedzę sobie z na urlopie i z nudów odpaliłem The Forum a tu takie niusy :( całe szczęście nic Wam się nie stało :thumbup: zdrowie i życie jest tylko jedno.

Mam nadzieję, że szybko powrócisz do plejad, w sumie to jestem przekonany, bo zaraziłem się tak jak Ty miłością do tych aut :)

3maj się!! :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze jazdy próbne poczynione więc powrót do marki może szybciej nastąpić niż mi się zdawało :yahoo:

założę się że jak przełożysz felgi to większość sąsiadów nie zauważy zmiany ...zdecydowana większość :mrgreen:

Edytowane przez fary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspolczucia wyrazy ogromne. cali i zdrowi, szczescie w nieszczesciu. wiem co Cie boli, bo sam to przechodzilem z moja wanienka. ja swoja postawilem na nogi ale Twoja niestety sporoa bardziej ucierpiala. w takiej sytuacji pozostaje mi tylko zyczyc szybkiego nabycia zacnej sztuki i powrotu na sciezke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...