Skocz do zawartości

Skasowała mi Imprezę :(


Wełniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo pisać... 1 turbowanny mniej na drogach :( Mgła wąska droga to jechałem jak ostatni dziad 60 km/h może 70 km/h i z mgły wyłoniły się 4 światła z czego 1 para na moim pasie i nic nie szło zrobić :/ Tyle to auto ze mną przeszło i nigdy go nie uszkodziłem aż trafiłem na wyprzedzającą we mgle na ślepo i po Subaru :( to najbardziej mnie boli bo nie ma z mojej strony żadnej winy.

Ehhh w sumie powinienem się cieszyć ze nic nikomu się nie stało ale jakoś strata auta boli najbardziej.

Takie warunki panowały:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nadzieję, że głupia ci...zia wyskoczy z kasy na nowego Gt'ka/WRX'a? :angry:

 

Wyrazy współczucia tak czy inaczej... ale, jak już Chłopaki napisali, grunt, że Ty cały jesteś :) Będzie lepsze!

 

Naprawiać się nie opłaca? Czy od razu na części...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak przedmówcy pisali najważniejsze że cały i zdrowy to Ty jesteś ale na wszelki wypadek zgłoś się na pogotowie i niech Ci zrobią badania bo w takiej sytuacji to adrenalina skacze na maxa i nie czujemy żadnego bólu a następnego dnia wstać nie będziesz mógł z łóżka. No i wyrazy współczucia za zniszczonego świniaczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Cię @Wełniacz rozumiem. Możecie pisać, że rzecz nabyta, że to tylko kupa żelaza...ale jednak wielu z autem się zżywa, zwłaszcza gdy auto ma duszę, jak Subaru. Audi 80 z filmu nie szkoda, jeździ takich tysiące po drogach, a Subaru jednak żal.

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesz się że żyjesz i wam nic nie jest, mój tata stracił 5dniowego, salonowego Merola po tym jak debil w tirze wyprzedzał lewą stroną wyspy, my uciekliśmy na pobocze ale auto za nami dostało strzała i dachując przeleciało po nas, kierowcy tira nie odnaleziono, wina spadła na kierowcę co na nas wpadł, auto do kasacji, AC oddało nowe :D

 

u Ciebie to znak od niebios że czas na piękne STi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...