Jump to content

Czy Blow off mówi papa?


Siekierka
 Share

Recommended Posts

Mam takie pytanie do szanownych.Zauważyłem już jakiś czas temu,że mój blow off zamiast syczeć zaczął furczeć tzn ewidentnie nie chodzi tak jak chodził na początku jeśli w ogóle teraz chodzi :) Czy to jego koniec,a może trzeba go przeczyścić nie wiem nie znam się:P Blow off Cosmo 2 Silver Edition.Ewentualnie jakiej firmy warto kupić jeśli zdecydowałbym się na nowy? Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

seryjny czy nieseryjny, BOV czy DV ... musi byś sprawny ;)

 

Dokładnie :D A czy możecie koledzy polecić jakś dobrą firmę co to robi BOV ? A i jeszcze mam pytanie bo zauważyłem,że jedne robią psss a inne fiuuu tak jak ten np:

i to fiuu fajniejsze w czym różnica? Edited by Siekierka
Link to comment
Share on other sites

Mam takie pytanie do szanownych.Zauważyłem już jakiś czas temu,że mój blow off zamiast syczeć zaczął furczeć tzn ewidentnie nie chodzi tak jak chodził na początku jeśli w ogóle teraz chodzi :) Czy to jego koniec,a może trzeba go przeczyścić nie wiem nie znam się :P Blow off Cosmo 2 Silver Edition.Ewentualnie jakiej firmy warto kupić jeśli zdecydowałbym się na nowy? Pozdrawiam.

Musisz oddać zawór na serwis do producenta. Najczęściej wymieniane są sprężyny - pod wpływem eksploatacji już nie działają jak powinny (tracą nominalną sprężystość).

Sam oddawałem kiedyś blow off Cosmo do naprawy - objawy były podobne jak u Ciebie. Serwis był na obrzeżach Warszawy Zapłaciłem 50,-zł i dalej upuszczał powietrze jak nowy :)

 

Strona producenta :

http://www.proracingtechnology.com/html/bov.html

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...