Skocz do zawartości

Błędy 21 i 24- Proszę o Pomoc!


bobek_pc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, pojawił mi się pewien problem, mianowicie- autko było spawdzane u elektryka, czujniki są OK - według jego "badań". Autko nie odpala i od razu po przekręceniu kluczyka włącza się wiatrak chłodnicy . Poziom płynu jak i odma są ok. Nie wiem co jest grane. Silnik fabrycznie był 2.0 teraz 2.2 - komputer pozostał od 2.0. Proszę o pilne udzielenie pomocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom płynu jak i odma są ok
Autko nie odpala
Silnik fabrycznie był 2.0 teraz 2.2 - komputer pozostał od 2.0.
Proszę o pilne udzielenie pomocy :D

 

:(-_-:unsure:

 

jak chcesz teraz pomocy , aczkolwiek troche za pozno , to pojedz do kogos kto sie na tym zna , bo widze ze ani Ty , ani ten ktos , raczej nie dadza rady , i bedzie płacz albo bardzo drogo ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszczep był, ale nie wiem kiedy. Bo go kupiłem takiego, ale wcześniej nie miałem nic takiego a jeżdżę 4 lata prawie. A kiedyś mi się tak samo zrobiło ale postała 2 tygodnie i przeszło Imprezce. Teraz rozkładam ręce :(

 

No dobra , ale przynajmniej sprawdź czemu nie pali ? paliwo dostaje ? jest iskra ? to są podstawowe informacje w antykach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę źle to napisałem, odpala tylko czasami gaśnie od razu, a nie kiedy nacisnę gaz i gaśnie. Dzisiaj wyjąłem akumulator na kilka godziny i podpiąłem do ładowania. Potem jak zamontowałem odpalił i pracował normalnie. Jak ręką mu odjął, zobaczymy jak to będzie dam do mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam błąd 21, ale auto normalnie odpala, jeździ, tylko nie wkręca się na obroty bo strzela i go zalewa... możliwe, że ECU głupieje i leje bo dostaje złe sygnały od CTSa? (coolant temp sensor)

 

ECU resetowałem, czasem wystąpi z błędem 24...

 

gdzie ten czujnik dostać w Wawie na szybko? może ma ktoś używkę? 3pinowy do wrx jdm 94 był? bo ciężko się do niego dostać...

 

w hipolu i intercarsie nie ma...

 

mam nadzieje, że to tylko czujnik... :(

 

dzięki

pozdr

 

?

Edytowane przez j00m3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...