Jump to content

płyta pod silnik do OTB 2.5i US

sowczan
 Share

Recommended Posts

szukam usilnie płyty, lub inaczej mówiac pokrywy pod silnik. w alegro jest tego sporo, ale troche sie to od siebie rozni.

moje pytanie jest takie, jak powina wygladac ta pokrywa, bym mogl kupic te wlasciwą? jest moze jakiś soft,

gdzie moge sprawdzi'c po vin jaki to ma numer i jak ma wyglądać dana część? np dla forda miałem Coś takiego i bardzo mi to ulatwialo zycie.

dzieki za Wasze rady!

szukam usilnie płyty, lub inaczej mówiac pokrywy pod silnik. w alegro jest tego sporo, ale troche sie to od siebie rozni.

moje pytanie jest takie, jak powina wygladac ta pokrywa, bym mogl kupic te wlasciwą? jest moze jakiś soft,

gdzie moge sprawdzi'c po vin jaki to ma numer i jak ma wyglądać dana część? np dla forda miałem Coś takiego i bardzo mi to ulatwialo zycie.

dzieki za Wasze rady!

sprobuj zerknac tu: http://opposedforces.com/parts/

• Upvote 1

• 3 months later...

ja w moim USie zalozylem plyte od wersji limited. jest duza i jedna zastepuje dwie male popierdolki' ktore w sumie niczego nie oslaniają.

pasuje rowniez wersja od wersji eu. na alldrogo sporo jest oszolomow, którzy chca 400pln i wiecej, ja kupilem za 170pln

Ja do modelu Obk US z 2010r kupiłem płytę od EU i pasowała plug and play. Możesz ewentualnie podpytać forumowicza grzegorzp w odpowiednim wątku, może robił już taką i montował.