Jump to content

Potrzebne cześći

katarzynaziel7
 Share

Recommended Posts

Witam. Tutaj raczej nikt Ci nie pomoże a i jeszcze psy na Tobie powieszą za brak powitania w odpowiednim dziale. Skoro jeszcze nie możesz zakładać tematu w dziale kupie proponuje poprzegladać oferty w dziale sprzedam. Niedawno ktoś miał na sprzedanie kierunki. Poszukaj.

Pozdrawiam

Witam. Tutaj raczej nikt Ci nie pomoże a i jeszcze psy na Tobie powieszą za brak powitania w odpowiednim dziale. Skoro jeszcze nie możesz zakładać tematu w dziale kupie proponuje poprzegladać oferty w dziale sprzedam. Niedawno ktoś miał na sprzedanie kierunki. Poszukaj.

Pozdrawiam

Tutaj nie chodzi o "wieszanie psów" a zasady. Jakoś kilkaset osób może skreślić krótkie "cześć" w odpowiednim dziale. Jak ktoś wpada z pierwszym postem pt. pomocy, zepsuło mi się to to i to i co mam robić to niech się nie dziwi. Skoro rejestrując się na forum, dany użytkownik zaakceptował jego regulamin, to niech go przestrzega. I nie pisz, że nikt mu nie pomoże, bo sam to zrobiłeś.

katarzynaziel1 - nie wiem w czym masz problem: na allegro masz trzy nieuszkodzone zderzaki do gt, wpisując subaru części w google znajdziesz co najmniej jeden serwis zajmujący się rozbiórką m.in. anglików. Możesz też spytać w ASO, wyślij zapytanie mailowe z numerem vin np. do ITS w Radomiu.

Edited by Dark Knight