Skocz do zawartości

Potrzebne cześći


katarzynaziel7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tutaj raczej nikt Ci nie pomoże a i jeszcze psy na Tobie powieszą za brak powitania w odpowiednim dziale. Skoro jeszcze nie możesz zakładać tematu w dziale kupie proponuje poprzegladać oferty w dziale sprzedam. Niedawno ktoś miał na sprzedanie kierunki. Poszukaj.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tutaj raczej nikt Ci nie pomoże a i jeszcze psy na Tobie powieszą za brak powitania w odpowiednim dziale. Skoro jeszcze nie możesz zakładać tematu w dziale kupie proponuje poprzegladać oferty w dziale sprzedam. Niedawno ktoś miał na sprzedanie kierunki. Poszukaj.

Pozdrawiam

 

Tutaj nie chodzi o "wieszanie psów" a zasady. Jakoś kilkaset osób może skreślić krótkie "cześć" w odpowiednim dziale. Jak ktoś wpada z pierwszym postem pt. pomocy, zepsuło mi się to to i to i co mam robić to niech się nie dziwi. Skoro rejestrując się na forum, dany użytkownik zaakceptował jego regulamin, to niech go przestrzega. I nie pisz, że nikt mu nie pomoże, bo sam to zrobiłeś.

 

katarzynaziel1 - nie wiem w czym masz problem: na allegro masz trzy nieuszkodzone zderzaki do gt, wpisując subaru części w google znajdziesz co najmniej jeden serwis zajmujący się rozbiórką m.in. anglików. Możesz też spytać w ASO, wyślij zapytanie mailowe z numerem vin np. do ITS w Radomiu.

Edytowane przez Dark Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...