Skocz do zawartości

Jakie radyjko można zamontować do Subaru Forester 2006


zbyszek1533

Rekomendowane odpowiedzi

A szukasz 2 DIN czy 1 DIN? Bo 1DIN pasuje praktycznie każde bez zewnętrznej ramki. W dziurę która pozostanie można dokupić schowek/szufladkę pod radio z innego subaru. Kolorystycznie wszystkie są takie same (srebrne) więc nie powinieneś mieć problemu. Ja swoje kupiłem przez allegro (gratis do szufladki był oryginalny kaseciak subaru). 2 DIN kilka modeli też pasuje, kiedyś gdzieś znalazłem wątek w którym ktoś się chwalił, ale teraz zabij - nie przypomnę sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał, pytanie czy 2DIN czy 1DIN? Jeżeli teraz masz 2DIN a chcesz włożyć 1DIN musisz dokupić szufladę

http://allegro.pl/subaru-forester-03-08-radio-odtwarzacz-cd-i3458609542.html

 

Jeżeli 2DIN to większość ze standardowym złączem ISO. Konieczna będzie przelotka na złącze ISO,

http://allegro.pl/zl...3435448843.html

 

Jeżeli posiadasz sterowanie w kierownicy, również przestanie ono działać.

Nie jestem pewien jak z samym mocowaniem radia - najlepiej niech się wypowie ktoś kto przerabiał ten temat.

 

Zawsze też można udać się do warsztatu car-audio. Sterowanie z kierownicy z tego co wiem działa na zasadzie oporowej (w zależności od natężenie impulsu, radio wie jaką ma włączyć funkcję) i magicy potrafią dorobić to tego przejściówki do ogólnodostępnych modeli.

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mocowaniem radia nie powinno być problemów. Ja miałem 2 DIN ze zmieniarką na 6CD i wymieniłem na 1 DIN + szufladka. Po zdjęciu panelu środkowego (konsoli) dostaniesz się do mocowania radia. Radio jest przymocowane dwoma profilowanymi elementami/blachami, po jednej z każdej strony radia. Te elementy są uniwersalne i mają otwory mocujące pasujące do radia 2DIN jak też opcji Radio + szufladka, ja bez problemu zamocowałem tam radio 1 DIN Sony. Gdybyś jakimś cudem miał problemy i coś nie pasowało to te 2 blachy można spokojnie nawiercić i idealnie radio dopasować, będzie Pan zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Panowie, potrzebne mi jakieś spoko radyjko z wyjściem USB i MP3 zamiast 2DIN do Forka XT 2005. Moja zmieniarka nie oddaje i nie połyka płyt, więc pora na zmianę. Polecicie coś? Tak za 500-600zł.

Jakieś linki aledrogo itp. mile widziane :D

Edytowane przez KupięTypeRA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebne mi jakieś spoko radyjko z wyjściem USB i MP3 zamiast 2DIN do Forka XT 2005. Moja zmieniarka nie oddaje i nie połyka płyt, więc pora na zmianę. Polecicie coś? Tak za 500-600zł.

Jakieś linki aledrogo itp. mile widziane :D

 

przesyłam Ci link kilka postów wyżej - warto poczytać wątek

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/65118-jakie-radyjko-mozna-zamontowac-do-subaru-forester-2006/?p=1878101

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A może coś w tym stylu: Pioneer FH-X700BT lub SONY WX-GT90BT. Osobiście byłem zainteresowany tym pierwszym, ale sklep w którym zamówiłem przez 30 dni nie mógł go ściągnąć i zaproponowali duży rabat na Pioneer AVH-X2500bt. Z montażem nie ma żadnych problemów. Żeby działało sterowanie z kierownicy potrzebny był jakiś "moduł" za 200 PLN. Od roku wszystko gra bez zarzutu. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakieś radio 2 DIN (nie stacje multimedialną z nawigacją tylko normalne radio z cd) które obsłuży fabryczny "subwooferek" w bagażniku.

Czy każde to obsłuży?

Jakby jeszcze działało sterownie z kierownicy to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...