Skocz do zawartości

Servis jego mać


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Azrael, jeżeli wsadzi skrzynie w piątek (zakładając że warsztat jest czynny od 9) to będzie gotowy na (nie mam pojęcie ile się wkłada skrzynie) 12 (?) zanim podjedzie do domu po betyto bedzie 13... to na zlocie będzie o 17 (?) no niby nie jest żle... impreza wieczorna upalanie w sobotę i impreza w sobote go nie omija.... może to jest plan... pod warunkiem że czas dobrze oszacowałem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, jeżeli wsadzi skrzynie w piątek (zakładając że warsztat jest czynny od 9) to będzie gotowy na (nie mam pojęcie ile się wkłada skrzynie) 12 (?) zanim podjedzie do domu po betyto bedzie 13... to na zlocie będzie o 17 (?) no niby nie jest żle... impreza wieczorna upalanie w sobotę i impreza w sobote go nie omija.... może to jest plan... pod warunkiem że czas dobrze oszacowałem... :roll:

 

No dokładnie jak piszesz... fizycznie by się dało, ale wole z wami od wieczora w czwartek pić niż z mechanikami w piątek się bić :!: Przecież Forum Subaru to nie te kupy metalu blachy i plastiku, tylko LUDZIE :!: Po za tym fura korą przyjadę i driver co za mnie pojedzie ma większe szanse was objechać niż ja moja ze mną bez treningu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CracowDragon, żebym ja Cu nie powiedział jakie ja mam doświadczenie z autem którym będę startował....

 

Dlatego ja załatwiłem auto zespolone z Driverem :) Moja rola to pilotować i pilnować żebyście go dzień wcześnie nie sponiewierali za bardzo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, a Ty musisz wymienic skrzynie bo calkowicie padla, czy "zle chodzi"? Bo jesli to drugie i samochod jest na chodzie, to zadzwon do SIP i zapytaj czy jak przywieziesz skrzynie na plejady to Ci w pt mechanicy LK zamontuja. Bo mysle, ze moze to byc mozliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, a Ty musisz wymienic skrzynie bo calkowicie padla, czy "zle chodzi"? Bo jesli to drugie i samochod jest na chodzie, to zadzwon do SIP i zapytaj czy jak przywieziesz skrzynie na plejady to Ci w pt mechanicy LK zamontuja. Bo mysle, ze moze to byc mozliwe :)

 

Szczerze, to mam już dosyć tematu skrzyni i mojego auta.... Walczyłem od 3 tygodni żeby dało się na zlot Subaru pojechać Subaru. No ale poległem i teraz skupiam się na tym że zobaczę wasze wesołe mordki i buzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Gawinów w foresterze skrzynię niecałe 30 minut wkładali, z czego najwięcej zajęło im wypalenie papierosa :)

szkoda, ze takich "waznych" rzeczy jak fajki maja wiecej podczas pracy :wink: .

trzeba przyznac jednak, ze jak sie wezma to robia w tempie :!: .

ostatnio slyszalem, ze wyjecie silnika to dobry wieczor dla 2 osob :? .

hmm, przy mnie wyciagnieto nie jeden silnik w sub i ~40min to jest maks.

jak sie sprezyc, to ponizej godziny trwa wlozenie, do momentu odpalenia.

wiadomo, ze czas, jak w serwisach aut startujacych w mistrzostwach swiata,

nie jest tu najwazniejsza zmienna, jednak milo widziec jak praca wre :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aflinta a jak potem auto sie sprawowalo? nic nie zostalo w warsztacie jakies srubecki, moze kolko zamchowe albo sprzegielko :mrgreen:

a na serio z tego co sie orientuje to rajdowe auta sa przystosowane do szybkiego serwisu, a cywilne nie za bardzo i ja wole zeby mi zakladali skrzynie caly dzien, ale zrobili to przadnie a nie potem si eokaze, ze gwinty sa krzywo nakrecone lub jakas inna glupota

jak to sie mowi gdy sie czlowiek spieszy to sie Loucyphre cieszy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka... ja to sobie tak przemysliwuje... ze ASO to pikuś - Srebrna Szczala sie zawsze jakos doturla :) ale za to jak znowu bedzie ten moj zbratany łysy barman, co to wiatrem z polnocy zarzadza... to MY bedziemy mieli dobry serwis... naoliwimy sie zacnie :lol:

zdravim

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, amatorami nie są, robią naprawdę sprawnie, a przy zakładaniu kolejność dokręcania śrób, zakładania elementów itp. była tak dobrana, że auto nie jeździło na podnośniku cały czas góra i dół. Za wyjątkiem owej przerwy na peta, nie wykonywali zbednych ruchów i pracowali jak w transie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prodrive w 13 bodajże wymienia ;-)

 

:shock: to szatany som jakieś ... moc nieziemska ...A ile ich beło do robienia tej skrzyni? Bo jak łostatnio z kumplem skrzynie we dwóch robilim (wyszło po dziesięć butelek na łepka) tośmy ją dopiero po 5 godzinach wymienili w śklepie na nowom.

 

Kruca cheba sie starzeje ... młode teroz robio cało skrzynie w 13 minut

Śmiechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...