Skocz do zawartości

skrzynaia od P1 jaki dyfer ?


buras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

potrzebuje informacji jaki jest rodzaj szpery w dyfrze od skrzyni TY754VBAAA 4:44 , pochodzenie subaru P1 99/2000

prosze o nie podsyłanie tabelek z rodzajami skrzyń bo g. tam jest i każde podaje inne informacje . może ktoś coś wie ,albo

już rozbierał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie działaś tak jak być tego sobie życzył.

To jest pseudo szpera tak samo jak wiskoza w starszych wersjach.

 

Przód będzie wyjeżdżał nadal ;)

 

fajerwerków to ja sie nie spodzewałem :) ,ale może coś więcej ,co znaczy pseudo szperka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale może coś więcej ,co znaczy pseudo szperka ?

 

Działa na podnośniku i tylko tam ;)

 

To tak w skrócie.

 

Aktualnie się "doktoryzuję" z tego i trzeba kupić płytkowe LSD (Cusco. Carbonetic, Kaaz itp.) i będzie zabawa.

Niestety mało to nie kosztuje :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje informacji jaki jest rodzaj szpery w dyfrze od skrzyni TY754VBAAA 4:44 , pochodzenie subaru P1 99/2000 prosze o nie podsyłanie tabelek z rodzajami skrzyń bo g. tam jest i każde podaje inne informacje . może ktoś coś wie ,albo już rozbierał

 

Rozbierałem taki zestaw ale z Legacy Twin Turbo. Dyfer 4.44 z LSD takim samym jak GT/WRX. Bez rewelacji. Był to rocznik 2003 więc LSD było pod symetryczne półosie.

Nie sądzę aby impreza P1 czy STI z tym samą skrzynią miała inne dyfry. Moc wszystkich 3 modeli była ta sama 280 KM.

Suretrack był w STI ale nie widziałem w R160 - raczej w nowszych STI w R180. Zresztą ich jest tak mało że trudno cookolwiek znaleźć w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcie po zdjęciu pokrywy z dyfra w kilku położeniach i zdjęcie końcówek półosi.

Istnieje co prawda szansa że coś innego było montowane w P1 niż w STI V5 czy Legacy Twin Turbo. Wszystkie miały skrzynie TY754VBAAA - 4.44 i moc 280 KM.

Z filmu zamieszczonego wyżej auto zachowuje się jak na zwykłym LSD. Nie widzę sensu aby FHI akurat do P1 wkładało coś innego w dyfer R160.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...