Jump to content

Silniczek wycieraczek TYŁ.


dycha
 Share

Recommended Posts

Dawny temat ale może. Standardowo silniczek wycieraczek, prąd dochodzi, przełącznik reaguje, ale.... jak sprawdzam silniczek sam na przejście miernikiem na " mase " to nie wraca obwód obstawiam że szlak trafił silniczek. Czy można kupić sam silniczek uzwojenie ? A może sam silniczek pasuje od Legacy II ?

Link to comment
Share on other sites

Na 99% znalazłem usterkę, jutro dam znać to zawsze pomoge innym przed wydaniem 200zł na silniczek kpl. Bo akurat z Legacy III silniczek jest droższy z używki niż z II. Jutro napisze.

Link to comment
Share on other sites

Jak mi przestała działać wycieraczka z tyłu, to podobno wystarczyło rozebranie i "rozruszanie". Piszę podobno, bo sam tego nie robiłem - ale oddałem furę w ręce mechanika i naprawił

Link to comment
Share on other sites

A jednak, racja i w ośce i w rozebraniu łącznie z wyciągnięciem silniczka i przeczyszczeniem i koniecznie zerknąć na szczotki :) ale.... nie wiem bo jak kupiłem Legacy to wycieraczka była zablokowana rozebrałem przeczyściłem łącznie z ośką działa ale jak włączę to 3,4 mm idzie w lewo i dopiero w prawo. Próbowałem ustawić na kole plastikowym i grzebieniu ale nic to nie daje, i za każdym razem tak jest nie wiem czy mój taki jest czy co. Walczyłem 1,5godz i tyle kombinacji ile sie dało i tak zostawiam już ważne że działa :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...