Skocz do zawartości

Tajlandia


marcinJ

Rekomendowane odpowiedzi

@@marcinJ, ja wprawdzie byłem na objazdówce, ale z tego, co ludzie mówili, to w Pattai nie można wejść do można z plaży bo jest brudno. Podobno dowożą chętnych statkami na pobliską wyspę, czy coś takiego. W każdym razie dla bezpieczeństwa warto to sprawdzić chyba, że nie przeszkadza Ci pobyt nad basenem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pattaya to burdelowe centrum Tajlandii, takze moim zdaniem nie jest to najlepsze miejsce na urlop z rodzina.

Phuket - mi sie nie podobalo. Jest co prawda szeroka plaza, lezaki, duzo turystow, motorowki, skutery ale to miejsce nie jest miejscem super szczegolnym.

 

Ja na Twoim miejscu wybralbym wyspe np. Ko Lanta. Masz stamtad promy na pobliskie piekne i niekiedy imprezowe (Ko Phi Phi :evil2: ) wyspy.

ko-lanta-surrounds.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ja w marcu bylem na Ko Tao. Jest to malutka wyspa opanowana przez nurkow. Wiec rano wszyscy plyneli nurkowac i praktycznie plaza cala dla nas. :)

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

 

 

 

na8y8yba.jpg

5u9etave.jpg

nesezytu.jpg

 

Pare widokow z Ko Tao :)

post-6317-1377160344,09_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za rady, niestety tym razem zrezygnowałem z Tajlandii ze wzgledu na nieciekawe przeloty. Na Phuket lata mały czarter Enter Air czyli 12h non stop w ciasnym samolocie z międzylądowaniem na tankowanie. Natomiast do Bangkoku lata Dreamliner, ale Pattaya jednak nie za bardzo, a do Hua Hin transfer +3h autobusem.

Mam nadzieję że za jakiś czas zaczną latać Dreamlinery na Phuket i będzie po problemie, bo Tajlandia to jest miejsce które trzeba odwiedzić.

Tak więc przepraszam za zamieszanie, ale informacje przydadzą się na przyszłość.

 

Natomiast ja zdecydowałem sie na Meksyk, Cancun, Akumal

Edytowane przez marcinJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin a sprawdz polaczenie Qatar Air. Ja lecialem z Wawy do Bangkoku tam pare dni na zwiedzenie a poznien na wyspy pociagiem nocnym plus promem. Moze podroz meczaca ale bardO ciekawa :)

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cancun ma nie wiele wspólnego z Meksykiem poza położeniem na mapie .To taki kurort dla .................................imprezowych amerykańskich turystów .

 

Akumal wygląda bardziej naturalnie niż Cancun ,więc wybór trafny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...