Jump to content

200 tysięcy w dieslu.. po raz pierwszy na forum?

slesz
 Share

Recommended Posts

no i jest.. 200000km (a w zasadzie już 201kkm) przejechanych subaru boxer diesel, rok 2008, pierwszy transport do polski

(gratulacje proszę wysyłać na priv, podam adres do wysyłki upominków okolicznościowych ;):P )

w międzyczasie - eksploatacja + sprzęgło komplet raz, pasek klinowy + komplet rolek raz i rura łącząca intercooler z kolektorem ssącym raz, czyszczenie wtrysków raz :)

auto będę chciał sprzedać niedługo, nie wiem jak szybko to się uda, ale 5 i pół roku w tym legasiu było dużą przyjemnością :)

średnie spalanie 7/100km (nie miałem planów oszczędzania paliwa - jazda zależna od humoru), dał radę wozić trzy foteliki z tyłu i pakować się w pięć osób na wakacje (sedan B) ), następne też będzie subaru, mam nadzieję że też przejadę nim 200kkkm bez problemów :)

wiem że są diesle z większym przebiegiem, nie wiem czy na forum, ma nadzieję że nie jestem wyjątkiem ;)

• Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzizas, dwumas,panewki a teraz i licznik kilometrów się zepsuł :P

PS. Gratki. Zacny wynik w SBD. Tytuł jak gdyby chodziło o naprawdę zacny wynik a przecież 200 tys. km tak naprawdę to wcale nie jest zwyczajowo duży przebieg w zadbanym samochodzie tj. pilnowanie oleju i nie pałowanie bez pojęcia.

Ale to egzemplarz upalany chyba?! :huh::P:biglol:

dlatego na wszelki wypadek na forum go nie wystawię :P;)

Ciekawe czy te 200 tysiecy w dieslu sie rozpusci?

ty.. purysto językowy.. 200 tysięcy w dieslu (w domyśle 200 tysięcy kilometrów przejechane w dieslu - nie subaru w dieslu - skrótowo 200 tysięcy dieslem gorzej brzmi) :):P;)

ciekawe ile się będzie sprzedawał

uważam że to po prostu kwestia ceny.. tzn mam nadzieję ;)

gratulowac nie bede bo to tak jakby to straszny wyczyn byl

no wiesz co.. na opale??? :D;)

no i jest.. 200000km (a w zasadzie już 201kkm) przejechanych subaru boxer diesel, rok 2008, pierwszy transport do polski

Ramka szklana z gratulacjami od SIP-u , do powieszenia na ścianie się należy, i to bez gadania ! :P

Nadmienię tylko,że autko zaliczyło bodaj trzy edycje Plejad na trasie szosowej i ostatnie w klasyfikacjach nie było.Jak widać można,gdy użytkownik wie co robi i dba o auto. ;)

Nadmienię tylko,że autko zaliczyło bodaj trzy edycje Plejad na trasie szosowej i ostatnie w klasyfikacjach nie było.

cybel, psujesz mi ogłoszenie sprzedażowe :P:D