Jump to content

Forester 2007 ?

Przeluk
 Share

Recommended Posts

bo to jest to samo!!! skoro nowy forek wyszedł niecały rok temu to bardzo wątpię czy od razu zrobią lifting - tylko ta kierownica jest inna, ale po jaką cholerę z tym plastikowym drewienkiem - i tak skórzana MOMO jest najlepsza!!

Z tego co słyszałem w salonie jak oglądałem Forestera, to "nowy" (model MY'07 dostępny od jesieni) ma mieć np. elektrycznie składane lusterka.

bo to jest to samo!!! skoro nowy forek wyszedł niecały rok temu to bardzo wątpię czy od razu zrobią lifting - tylko ta kierownica jest inna, ale po jaką cholerę z tym plastikowym drewienkiem - i tak skórzana MOMO jest najlepsza!!

Plastikowe drewienka do takiego samochodu są zdecydowanie zbędne :twisted:

Ta kierownica z "drewienkiem" to też MOMO :wink:

Ja takiego jak na zdjęciach dwukolorowego widuję pod AP w Krakowie i ma podkładki EFP, więc pewnie kupiony w Polsce.

a ja takiego parkującego przy obiektach Wisły Kraków (w tym składziku z rzeczami budowlanym jak rusztowania itp.). Może to ten sam....

no nie wiem... jak dla mnie to ta konsola jest identyczna. Jeżeli chodzi o klamki w kolorze nadwozia i składane elektrycznie lusterka - to tylko 2 dodatkowe opcje, nic poza tym. A fakt że i u nas można zamówić 2-kolorowe wersje

a propos "drewienka" w samochodzie ...

chcialem kiedys koniecznie kupic sobie OBK w wersji L.L.Bean, czyli z "drewienkami" w srodku (kierownica, konsola i takie tam), to moja Zona powiedziala stanowczo, ze ALBO JEZDZIMY MEBLAMI, ALBO SUBARAKIEM ... no i kupilem sobie zwykla europejska wersje "r".

To na zdjeciu faktycznie jest L.L.BEAN Edition i raczej nie ma sie co tego spodziewać w Europie.

a propos "drewienka" w samochodzie ...

chcialem kiedys koniecznie kupic sobie OBK w wersji L.L.Bean, czyli z "drewienkami" w srodku (kierownica, konsola i takie tam), to moja Zona powiedziala stanowczo, ze ALBO JEZDZIMY MEBLAMI, ALBO SUBARAKIEM ... no i kupilem sobie zwykla europejska wersje "r".

To na zdjeciu faktycznie jest L.L.BEAN Edition i raczej nie ma sie co tego spodziewać w Europie.

No to sensowną masz żonę. Pozazdrościć. A tekst:

ALBO JEZDZIMY MEBLAMI, ALBO SUBARAKIEM ...

przechodzi moją autonomiczną decyzją do forumowej klasyki 8) :mrgreen:.

Moim zdaniem najfajniejszy jest MY'03. Ascetyczny w formie, bez zbędnych pierdół i do tego najładniejszy - jak na razie - ryjek :mrgreen:

Bezstronny się odezwał :wink: :mrgreen: