Skocz do zawartości

amortyzatory tył Forester SH5 2008 - 2012


miro2602

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dowiedziałem się, rzeczywiście z regeneracją Amorów SLS w SH jest problem, a Ci co się tego podejmują mają niezbyt dobre opinie.

Tak więc decyduję się na zestaw Peddersa, po zrobieniu researchu stwierdzam, że nie ma co walczyć o te SLSy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, rzeczywiście z regeneracją Amorów SLS w SH jest problem, a Ci co się tego podejmują mają niezbyt dobre opinie.

Tak więc decyduję się na zestaw Peddersa, po zrobieniu researchu stwierdzam, że nie ma co walczyć o te SLSy.

U mnie Pedders'y pracują od 2 lat i jest bardzo dobrze (w Foresterze SG). Ale sprawdź jeszcze ceny w ASO, bo jakiś czas temu czytałem tu na forum, że SLS'y bardzo potaniały.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć

 

Po pierwsze dzięki za ten temat, sporo mi wyjaśnił w temacie tylnych amortyzatorów dla Forka!

 

Niestety też dotknął mnie ten problem, tylny prawy do wymiany. Dlatego zastanawiam się nad wymianą na: https://www.subaru.pl/zestaw-tylnego-zawieszenia-pedders-do-forestera-sh.html rozumiem, że to będzie ok dla Froka SH, 2.0 diesel?

 

Jak skomplikowana jest taka wymiana, da radę zrobic z teściem mechanikiem amatorem? Pytałem wczoraj w jednym warsztacie wycenili robociznę na minimum 400 zł + zbieżność, przyznali, że w Forku nie robili tego, czy taka cena jest ok? Może macie do polecenia jakiś zakład w okolicach Gliwic, śląska?

 

Dzięki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak skomplikowana jest taka wymiana, da radę zrobic z teściem mechanikiem amatorem? Pytałem wczoraj w jednym warsztacie wycenili robociznę na minimum 400 zł + zbieżność, przyznali, że w Forku nie robili tego, czy taka cena jest ok? Może macie do polecenia jakiś zakład w okolicach Gliwic, śląska?

 

4 dni temu za wymianę tylnego zawieszenia na Peddersy + zbieżność dałem 200 zł + VAT. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...

Witam, odkopuję temat co by nie mnożyć tego samego. Coś nowego w kwestii wymiany tylnych amortyzatorów? Te SLS z poprzedniego posta - co to,- ktoś wie? Cena podejrzana.

 

1.Pytanie o zamianę SLS n zestaw Pedders czyli tradycyjne ze sprężynami - jaka jest różnica w prowadzeniu auta, ale zakładając, że i tu i tu mamy nowe zestawy, w jednym SLS w drugim Pedders ? Czy Pedders usztywnia auto względem założenia fabrycznego? 

2.Myślałem o delikatnym lifcie czyli 1 - 2 cm podkładki pod amory, żeby prześwit zwiększyć, a w wątku widzę, że w drugą stronę autorzy postów zmierzają - czyli chcieli obniżyć... czy zestaw Pedders sam w sobie podnosi auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...