Skocz do zawartości

amortyzatory tył Forester SH5 2008 - 2012


miro2602

Rekomendowane odpowiedzi

ile sarwis sobie życzy za czyszczenie wtrysków? a może ktoś wie co oni tam leją i jak to się odbywa

Z tego co wiem,taka usługa to koszt ok.300 zł.

Czyszczenie wtrysków odbywa się przez podłączenie w obieg paliwa,specjalnego urządzenia dozującego środek czyszczący.Popularne są urządzenia i chemia firmy BG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Z tego co się orientowałem to niestety nic innego nie ma. Ja kupiłem Peddersa i muszę powiedzieć że jestem zadowolony. Samochód nie skacze, za twardy też nie jest a problemów z poziomowaniem (albo raczej z "siadaniem" tyłu) też nie widzę. Ogólnie jestem "na tak". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No ale tylko pod warunkiem że nas kolega w jakieś "ciekawsze" trasy widokowe zaprowadzi :)
Tak nawiasem mówiąc to miałem zaplanowaną wycieczkę krajoznawczą południem przez Zakopane i na drugi dzień przez Tatralandię, ale to może jak będzie już trochę ładniej...

 

no i nie o tym był temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Panowie założymy nowy temacik pod tytułem "plejady na ORAVIE 2015" dla właścicieli foresterów - i nie tylko. 40 miejsc do spania mam, z 30 Foresterów też się na parking zmieści, a jak będzie trzeba to są jeszcze sąsiedzi :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

hej,

tez sie powoli wgryzam w temat i zobaczylem, ze juz sie pojawil zestaw TEIN'a:

http://allegro.pl/zawieszenie-tein-street-basis-subaru-forester-sh5-i5059651512.html

 

a co do Peddersa, to czy ktos montowal zestaw obnizajacy i moze mi powiedziec, ile forek straci na przeswicie?

Czy do tego zestawu normalnego jest tez opcja dokupienia przodu, czy tylko likwidacja SLS z tylu?

 

pozdrawiam,

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...