Jump to content

wgniota

wolnemiasto
 Share

Recommended Posts

hej, miałem małą przygodę z pieszym. Gość wyskoczył mi za innego samochodu i wpadł na prawy błotnik. Po czym .... spie......ił. Została mała wgniotka. Są podobno jakieś sposoby wyciągania . Czy zna się ktoś z forum na tym?

post-12303-0-54402100-1377060817_thumb.jpg

W Warszawie rowniez polecam Trotek. Jezeli masz daleko (a masz, bo widze, ze jestes z Gdanska), to moze umow sie z nimi przy okazji, bo robia naprawde dobrze.

Tak swoja droga, to mogles to wrzucic do "ogolnego", bo wgniotka moze dotyczyc kazdego z pojazdow, nie tylko Legacy.

Edited by KamilP

http://trotek.pl/ - też polecam. Robiłem u nich wgniotkę po rowerzyście ;) full profi

Trotek robi dobrze i ma mnóstwo zleceń ale nie każdej wgniotki się podejmuje. Z mniejszymi np. po obiciu drzwiami czy po gradzie nie ma problemu. Z większymi bywa różnie - zależy od rozmiarów wgniotki, rodzaju uszkodzonego elementu. Czasem bez lakierowania i odrobiny szpachli się nie da usunąć wgnieceń.

Racja. Najpierw oglądają "zniszczenia", a póżniej podejmują decyzję czy da się "wypchnąć". Nie zawsze też chcą demontować delikatne elementy [podsufitki/boczki drzwi] żeby niczego nie uszkodzić, ale każdy przypadek jest inny i trzeba ich poprostu nawiedzić :)