Skocz do zawartości

Montaż rozpórki + zbieżność


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq'u wiecej tak nie rob, bo i ja tamtedy jezdze wiec jak kiedys Twoja Diana zrobi cos takiego przed noskiem mojej Rudej to bede Ci musial droge zajechac :mrgreen:

 

Będę uważał, a boka opanowałem ( i to zupełnie nieźle 8) ), czyli może nie będzie problemu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq'u wiecej tak nie rob, bo i ja tamtedy jezdze wiec jak kiedys Twoja Diana zrobi cos takiego przed noskiem mojej Rudej to bede Ci musial droge zajechac :mrgreen:

 

Będę uważał, a boka opanowałem ( i to zupełnie nieźle 8) ), czyli może nie będzie problemu :).

Przemeq, brakowało nam tego emotikonu " 8) " stąd ten cały niepokój i wynikła z niego dyskusja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, to w ASKO chyba mają różne cenniki dla różnych Subaraków, ja byłem w czwartek ustawić zbieżność w swoim GT i całość mi wyszła 160zł. Prócz tego ten spec co ustawia geometrie stwierdził że mój GT jest najniższą imprezą jaka do niego przyjechała, stwierdził to przy zakładaniu podkładek podwyższających aby podnieść samochód na podnośniku i sprawdzić luzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, brakowało nam tego emotikonu " 8) " stąd ten cały niepokój i wynikła z niego dyskusja :wink:

 

Dlatego postanowiłem uzupełnić to rażące niedociągnięcie :mrgreen:.

 

A tak na poważnie: byłem zdziwiony faktem złapania boka, ale równie zdziwiony tym, że zareagowałem poprawnie w sposób zupełnie automatyczny :shock:. Morał wyciągam z tego taki, że jednak lekcje robią swoje...

 

całość mi wyszła 160zł

 

Cholera może i ja zapłaciłem 160? :roll: Plus ten napiwek... Kurde - nie wiem już. Mogło być i 160. ALE NA BANK NIE MNIEJ :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)byłem zdziwiony faktem złapania boka, ale równie zdziwiony tym, że zareagowałem poprawnie w sposób zupełnie automatyczny :shock:. Morał wyciągam z tego taki, że jednak lekcje robią swoje...

Czy po wymianie zawieszenia nie zaobserwowałeś przypadkiem zmniejszenia zakresu obszaru granicznego przyczepności w zakrętach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera może i ja zapłaciłem 160? Rolling Eyes Plus ten napiwek... Kurde - nie wiem już. Mogło być i 160. ALE NA BANK NIE MNIEJ Twisted Evil.

 

podjechal kawior w estiaju wiec cennik zostal zmieniony na "kawiorowy"

a podjezdza pasztet GieTekiem i placi normalna cene :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)byłem zdziwiony faktem złapania boka, ale równie zdziwiony tym, że zareagowałem poprawnie w sposób zupełnie automatyczny :shock:. Morał wyciągam z tego taki, że jednak lekcje robią swoje...

Czy po wymianie zawieszenia nie zaobserwowałeś przypadkiem zmniejszenia zakresu obszaru granicznego przyczepności w zakrętach?

 

Powiedziałbym raczej, że zauważyłem większą raptowność w zachowaniu - teraz trzyma się lepiej (-> z większą prędkością pokonuję pewne łuki), ale łapanie boku przychodzi mu bardziej niespodziewanie. Jak w evo :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, tak jest - im sztywniejsze auto tym gwałtowniejsze reakcje, dlatego wyścigowe auta tak trudno złapać w poślizgu.

 

A no właśnie. Troszkę muszę teraz popracować nad przyzwyczajeniem się do nowej DD, żeby gdzieś nie zaliczyć "taryfy" :twisted:

 

Jak w evo

 

Wszyscy mówią że Evo się lepiej trzyma, czy po tym co zmieniłeś objechał byś evo?

Czy to tylko głupie plotki?

 

Czy ja bym objechał, to nie wiem - to zależy, kto siedziałby w evo :wink:.

 

A tak na poważniej: odnoszę wrażenie, że różnica w porównaniu do poprzedniego stanu jest dość spora, a tak, jak wszyscy mówią, że evo się lepiej trzyma, to ci sami "wszycy" mówią, że subarakowi brakuje naprawdę mało. I może właśnie lekkie usztywnienie samochodu to jest to "brakujące mało"? :roll:

 

Jechałem (byłem wieziony) evo VIII i evo IX i stopień agresywności mojego samochodu jest według mnie obecnie bardzo zbliżony temu, co prezentowały oba evo.

 

Czyli reasumując - odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: tak :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera może i ja zapłaciłem 160? Rolling Eyes Plus ten napiwek... Kurde - nie wiem już. Mogło być i 160. ALE NA BANK NIE MNIEJ Twisted Evil.

 

podjechal kawior w estiaju wiec cennik zostal zmieniony na "kawiorowy"

a podjezdza pasztet GieTekiem i placi normalna cene :mrgreen:

 

Tak musiało być. W Foresterze to chyba 140 czy 150 płaciłem w marcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera może i ja zapłaciłem 160? Rolling Eyes Plus ten napiwek... Kurde - nie wiem już. Mogło być i 160. ALE NA BANK NIE MNIEJ Twisted Evil.

 

podjechal kawior w estiaju wiec cennik zostal zmieniony na "kawiorowy"

a podjezdza pasztet GieTekiem i placi normalna cene :mrgreen:

 

Tak musiało być. W Foresterze to chyba 140 czy 150 płaciłem w marcu.

 

 

JA płaciłem też chyba w marcu około 75 złotych 8) dlatego tak mnie cena zdziwiła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...