Skocz do zawartości

napinacz paska alternatora


rumun

Rekomendowane odpowiedzi

witam, to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość :)

mam mały problem w mojej imprezie 1.8 1997 tj. przedliftowej (swoją drogą nie mam pojęcia czemu z rocznikiem się to nie zgadza, a składak to nie jest na pewno)

Od jakiegoś czasu wyraźnie słychać stukanie spod maski. w oparciu o moje obserwacje i różne fora ( na forum subaru tego nie znalazłem) doszedłem do tego że jest to napinacz paska alternatora. W sumie jestem 90% pewien że to jest winowajca. jednak chciałem się zapytać, o kilka rzeczy, mianowicie, czy oprócz "wrażeń" dźwiękowych może to nieść za sobą jakieś szkody? i czy wymieniać ew. sam napinacz , czy cały zestaw z rolkami itp. ? czy może się okazać że nie jest to kwestia wymiany, tylko regulacji, za luźny pasek np. ? z góry dzięki za odp. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, tak też myslałem, a jak wygląda sprawa tej awaryjności? jest opcja że coś mi się tam zerwie, czy będę miał dalsze konsekwencje ? tj. na pewno zabrać się za to muszę, ale mam pare innych rzeczy do porobienia, i musze ustalić priorytety :) z góry dzieki

Edytowane przez rumun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Heh sorry za odpowiedź z zaplonem ;) z tym napinaczem to sie jakichs bajek naczytalem. Niestety prawda bywa bardziej okrutna Zaczela stukać panewka :( Auto sprzedalem po taniości w rodzinie i jeździ do tej pory bezawaryjnie tylko stuka :( . Ale żeby Historia skonczyła się troche lepiej to chwile poźniej udalo mi sie dorwać Legacy 99' w bardzo fajnym stanie i sluzy mi jak na razie bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...