Skocz do zawartości

Pochwalę się spalaniem ;)


SebastianZ1

Rekomendowane odpowiedzi

gr1zly, blisko ;) Jest to spalanie srednie, ale wyzerowalem jakis kilometr wczesniej i jechalem z gorki hamujac silnikiem. Ale i tak jadac z Pradnika za rondo Grzegorzeckie spalil mi 5.9 srednio. W drodze powrotnej bylo juz pod gorke i wyszlo 6.8 :)

 

4 bieg 65km/h ?! Ja piatke wrzucam przy 45 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a ja sobie zrobilem z przekory dziadkowy weekend - spalanie po Wawie - 10,5 l / 100 km - stopa w pionie, zegar turbiny miedzy -0,5 a 0 ;) zero przyspieszen czy wchodzenia na wysokie obroty - i da sie ;)

ale nigdy wiecej takiego poswiecenia nie zniese :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, musialem raz dac dno zeby uciec przed TIRem i zaraz potem spalanie spadlo z 8.4 na 8.3 :mrgreen:

 

Łał! To pewnie wiązało się z koniecznością wkręcenia silnika do szaleńczych 2,5 tyś obrotów gdyż TIR cofając próbował wyprzedzać :twisted:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paproch co do prędkości to turbodziadek max osiągnie 240km/h licznikowe. Podczas powrotu z Radomia jak Blue76 mnie pogonił to uzyskałem wynik na poziomie 230km/h i był jeszcze malutki zapas.

 

Co do spalania to na dystansie 80% trasa (spokojnie) 20% miasto (tak jak Subaru) to spalanie wyszło 12l. 10l/100km może i da się uzyskać ale to naprawdę trzeba być „twardzielem”

 

Po wyjeżdżeniu na razie 6-7 zbiorników zauważyłem że w mieście czy się jeździ troszkę szybciej czy spokojniej to sugerując się prędkością opadania wskazówki poziomu paliwa to wychodzi 15l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korton jaka byla srednia predkosc podrozy na tej trasie 900km??

 

Nie wiem, nie jechalem z ojcem, ale tempo raczej rekreacyjne pojechali sobie na wycieczke 2 dniowa. Ale najbardziej miarodajnym wynikiem jest srednie spalanie z calego przebiegu i widac jest ono bardzo male.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie po Wawie - 10,5 l / 100 km

 

o rany ale musisz być cierpliwym i opanowanym człowiekiem :mrgreen:

 

Ja już sobie wielokrotnie obiecywałem, że zrobię test i przejeżdżę cały bak "spokojnie" - tak dla sprawdzenia. I jeszcze mi się nie udało. Cierpliwości starcza mi mniej-więcej na 2 skrzyżowania :twisted::D.

 

I zawsze potem dochodzę do wniosku, że takie testy nie mają sensu, bo przecież nie kupiłem tego samochodu do jazdy na kropelce - jakbym chciał ekonomiczny silnik, wziąłbym renaulta z dieslem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja już sobie wielokrotnie obiecywałem, że zrobię test i przejeżdżę cały bak "spokojnie" - tak dla sprawdzenia. I jeszcze mi się nie udało. Cierpliwości starcza mi mniej-więcej na 2 skrzyżowania

 

za dużo wściekłych turbo diesli na mieście :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo wściekłych turbo diesli na mieście :twisted:

 

hi hi - właśnie :mrgreen:

 

ja im już prawie odpuszcam wszędzie bo mi się nie chce ale na dwóch zakrętach na Toruńskiej jak widzę że koleś gna tym turbo dieslem aż "gruźlica" z wydechu leci poczym dojeżdża do wspomnianych zakrętów hamując panicznie i próbując pokonać je zajmując wszystkie trzy pasy to wtedy nie wytrzymuję i załatwiam delikwenta jak trza :) Nie dalej jak wczoraj wracając z Annopola na Bemowo miałem wspaniałą okazję trzem panom na raz pokazać robiąc slalom między ich samochodami że reklamy kłamią :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...