Jump to content

Schemat podłączenia zegarow z JDM Sti do GT MY97 - jak to zrobić ???


Christiano
 Share

Recommended Posts

Potrzebuje instrukcji/schematu podłączenia zegarow z JDM STi do mojego GT. Oba zegary są przedliftowe na 3 szerokich wtyczkach. Podobno trzeba niektóre kabelki pozamieniac we wtyczkach i będzie git ale niestety nie wiem które :-( Pomocy koledzy i z góry dziękuje :-)

Link to comment
Share on other sites

Kolego przecież podsyłałem instrukcję na emaila. Ścieżki masz na wierzchu więc można sprawdzić czy schemat poprawny. Który dokładnie masz rok auta?

Edited by dodo
Link to comment
Share on other sites

Schemat jest ok ale myślałem ze może jest jakaś inna instrukcja typu - zamien ten kabelki z tym na tej i tej kostce i tyle. Tymbardziej ze kilka przewodow jest nieopisanych. Sprawdziłem ze schematem i zgadza się z moja instalacja tylko ze większość przewodów jest do poprzekladania. Mój GT to MY97 tak jak pisałem wcześniej na 3szerokie wtyczki.

Link to comment
Share on other sites

Na schemacie każda opcja jest opisana do czego służy. Wtyczki są opisane A, B, C, czy jakoś tak. Liczba oznacza kolejność pinów. Przed podmianką polecam okleić taśmą malarską i opisać oryginalną kolejność. Pomoże to w przekładaniu i pozwoli później szybko powrócić do oryginału. Pozostaje pozamieniać miejscami tak żeby oznaczenie funkcji się zgadzało.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...