Skocz do zawartości

drgania kierownicy


pininfarin01

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa dotyczy imprezy gf 2,0 115km z 98r, podczas jazdy z od prędkości ok 100km/h do 120km/h kierownica zaczyna drgać.

 

zmieniłem już tarcze hamulcowe bo myślałem że to ich wina , ale nadal problem nie ustąpił

 

następnie zabrałem się za koła, dwa razy były wyważone i dalej problem występuję

 

myślałem że to wina otworu centrującego ale mam odpowiedni do modelu subaru.

 

 

 

pomału pomysły mi się zaczynają kończyć gdzie może być przyczyna tych objawów :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym testem jest sprawdzenie bicia kół na uruchomionym aucie na podnosniku.

 

Tutaj możesz przeczytać moje perypetie z drganiem kierownicy: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/63175-bicie-na-kierownicy-od-walu-napedowego/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojedz do dobrego wulkanizatora :P

 

z usług mojego wulkanizatora korzystam już kilka lat i nigdy nie było problemu(dla pewności koła robiłem też w innym zakładzie ale efekt ten sam), robiłem ostatnio u niego koła do fiata , i przy prędkości 240km/h było ok, więc złego słowa na jego temat nie mogę powiedzieć.

 

 

felgi mam proste, spróbuje przełożyć koła z przodu do tyłu i zobaczę jaki będzie efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z usług mojego wulkanizatora korzystam już kilka lat i nigdy nie było problemu(dla pewności koła robiłem też w innym zakładzie ale efekt ten sam), robiłem ostatnio u niego koła do fiata , i przy prędkości 240km/h było ok, więc złego słowa na jego temat nie mogę powiedzieć.
Ale to może nie być jego wina, tylko na przykład kalibracji urządzeń. Znam serwis, który testuje urządzenia codziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...