Skocz do zawartości

Summer Cars Party 2o13


Shadowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Jako że po użyciu szukajki nie odnotowałem takiego tematu (tegorocznego) więc postanowiłem sam coś skrobnąć

 

Kto się wybiera na tegoroczne SCP do Katowic? Ile nas będzie z Forum? ;)

Osobiście się wybieram, czy zdążę zorganizować sobie Subarynkę, czy nie- będę.

 

Termin to oczywiście 7-8 września, lotnisko Muchowiec.

A tu zapodaje (jakby ktoś neta miał od wczoraj :D) o co kaman:

 

http://www.summercarsparty.pl/

 

Zapraszam do konstruktywnych dyskusji i potwierdzania obecności.

 

1.Shadowaty

2. ....

3. .... etc

Edytowane przez Shadowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa relacja z 2012

 

szczerze to SCP jest totalną masówką, masa zwyklych aut, niewiele świetnych aut. ale powiem wam, ze co roku tam jade bo uwielbiam ten zlot. jest to ogolnomotoryzacyjna impreza od aut zabytkowych/ amerykanskich / rajdowych/ nowych + wystawcy car audio, farby, super samochody, offroad, pojazdy policji, nawet Ireco z klatkami był. generalnie cała branża moto + koncerty. dlatego warto przyjechac i bede jak co roku :P

 

no i chetnie stane z subarynami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twoją wannę widziałem na ogłoszeniu!! :drool: piękna...

na chwilę obecną wole sedany, ale jesli trafi mi się +2k do budżetu to będziemy gadać :D

kto się jeszcze z forum wybiera? może ustawimy sobie własnego spota? w kupie raźniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było info w temacie www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/13888-mini-spot-silesian

 

generalnie szpachla i siatex jest nielubiana tu na forum. A ilość fajnych aut nie powala. Ja osobiscie lubie zwiedzać parking "dla plebsu" gdzie trafiają sie ciekawsze rodzynki niż na płycie... :wacko:

 

W tym roku ma być 2 dniowe wiec moze W KONCU nie bedzie problemu z wjazdem.

Ciekawa sprawa, bo na impreze co rok wszyscy psiocza ,a i tak wszyscy jadą :biglol: Już nawet sie przyjęło wśród moich kumpli tunerere: "auto musi być gotowe na najważniejszą impreze w sezonie: summerS" :biglol:

 

Piętą achillesową imprezy jest brak selekcji. Moja ma purchel jak pięść na tylnej ćwiartce ,a mimo to wjade. Dzień wcześniej uwale całe auto błotem i też wjade. Jak sie podłącze z podbeskidziem to nawet na płyte. Ja bym sam siebie nie wpuścił... ^_^

 

bonus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz.Prawie zapomniałem o tym filmiku...Extra sobie przypomnieć jak było...świetny film- muza miażdży :D

Ja będę jak co roku ale k. shadowaty to już wie :P

 

:)

Drugie kolegi Matiz :)

Aczkolwiek oba od zeszłego roku mocno sie zmieniły...eee..Filmik jest sprzed dwóch lat nawet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piętą achillesową imprezy jest brak selekcji. Moja ma purchel jak pięść na tylnej ćwiartce ,a mimo to wjade. Dzień wcześniej uwale całe auto błotem i też wjade. Jak sie podłącze z podbeskidziem to nawet na płyte. Ja bym sam siebie nie wpuścił... ^_^

 

Eee tam... ja mam niespolerowany lakier na tylnych nadkolach (i nie wiem, czy zdążę spolerować :/) po malowaniu, a pod wlewem paliwa już mam purchel wielkości kciuka... do tego pewnie wrzucę przedni zderzak z poliftowego GT, który wygląda, jak by nim ktoś w touge walczył - i będę z JCP stał... może mnie nawet w pierwsze rzędy na płycie puszczą tym razem :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...