Jump to content

Dziwne drżenie przy 2.5 tys.obr - GC

Tomulus
 Share

Recommended Posts

Pojawiło sie dziwne drżenie które przenosi sie na całą budę. Jakby poduszka lub wydech.

Wydech nigdzie nie dotyka. NA postoju jest o.k i dopiero podczas jazdy drży. Tylko przy 2.5 tys.obr

Impreza nie jest seryjna! GC N/A . Obojętnie czy jezdze na przednim napędzie czy 4WD.

Stąd moje pytanie.

Wydech ustawiałem na milion sposobów.

Jest to samo. Czy to może być początek walniętej poduszki???

Zamiast wymieniąć pół auta wole was zapytać :)

A jest szansa że coś z kolektorem przekombinowałeś ? Nie wiem ile w tym prawdy ale jak pojechałem do znajomego tłumikarza żeby mi zrobił hardcorowy bulgot to powiedział że jak go przerobi za mocno to cała buda może wpadać w drżenie ...

Kolektor odpada. Zdjełem cały wydech z wieszaków i jest to samo. Zaraz sie zdenerwuje i zatkam cały wydech!

Ewidentnie jakby któraś poduszka.

Jak sie nagrzeje to jest jeszcze gorzej. Wtedy katy lepiej puszczają i nie powinno byc problemu.

Zobacze jak jest bez katów. Sąsiedzi bedą zadowoleni :)

Poduszki silnika i skrzyni..to obstawiam.... może bo u Mnie było podobnie i wymiana poduszki silnika pomogła :)

a buda drży przy wysprzęgleniu z tej prędkości obrotowej czy będąc na biegu...przy schodzeniu z obrotów? :)

Edited by WueM

Obojętnie czy jezdze na przednim napędzie czy 4WD.

Masz automat?

tak

Poduszki silnika i skrzyni..to obstawiam.... może bo u Mnie było podobnie i wymiana poduszki silnika pomogła :)

a buda drży przy wysprzęgleniu z tej prędkości obrotowej czy będąc na biegu...przy schodzeniu z obrotów? :)

przy gwałtownym napędzaniu

Problem rozwiązany.

Wybuchł motor :( :angry:

Odkąd robie kolektory to nigdy z czymś takim nie miałem doczynienia

HA,HA! uważaj jak zdania formułujesz, bo zaraz całe forum wyrzuci bulgoczące kolektory :P

Ja mam po zimnym odpaleniu chyba piston slapa (w na) :P wolnessaki mają być nie do zabicia ponoć więc...

• 2 weeks later...