Jump to content

Całe błotniki zamiast reparaturek...

niebieski708
 Share

Recommended Posts

sprawdzałem we wszystkich mozliwych hurtowniach zajmujących sie czesciami blacharskimi (polcar, bhmd itp) i niestety nigdzie nie natrafiłem na elementy tylnych nadkoli, czy to całych czy reperaturek... po prostu nie wystepują zamienniki do tego auta, wiec całkiem mozliwe ze jest to ori poszycie

Potwierdzam,to raczej muszą być ori.Fakt,że troszkę sobie życzą za ten element.Trudno się jednak dziwić skoro nie ma zamienników/reperaturek... Ech...ten temat czeka mnie w przyszłym roku... :(

Dopasować można reperaturki od Hondy Civic i od Peugeota 405.

Edited by Marty11

Ja juz miałem robione reparaturki od puga 405. Ale troche szpachla siadła, do tego z jednej strony znów burchle... dlatego myślę nad całym elementem...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

U mnie błotniki też już były robione ale to za poprzedniego właściciela.No i powoli kwiatki zaczną wychodzić.Jeszcze ich nie widać bo są pod lakierem ale ja wiem,że już tam są...;) Przy okazji zrobię też progi,będę miał spokój.

Ja takowych użyłem...tzn..do wanny- aczkolwiek to były też takie "ćwiartki"...fajne wykonanie- wspawałem to dość "wysoko"...i odpowiednio zabezpieczyłem...

Wytrzymało kilka lat...Nie wiem czy nadal jest ok- ponieważ babcię sprzedałem...Ale szczerze mogę polecić...Poza tym aż w szoku jestem, ze jednak do sedana są takie elementy... :blink:

Aha..wspawałem ten element właśnie z kawałkiem progu...Fajna sprawa :D