Jump to content

wymiana kompa BUG 03, nie będzie problemów?

Wojtasec
 Share

Recommended Posts

witam

Proszę Was o pomoc. A więc. Posiadam WRX-a z 2003 w wersji US. Po wymianie wydechu i takim tam innym auto po sprawdzeniu mocy legitymowało się mocą 278KM całkiem nieźle ale okazało się, że auto było już strojone w USA. I teraz po tych wszystkich "wymianach" pasowało by je przestroić i co się okazuje.... komputer jest zablokowany i nie da się z nim nic zrobić. Więc zapadła decyzja o jego wymianie. I moje pytanie brzmi czy muszę wymieniać wszystko (zestaw) tzn. immobilizer, stacyjkę i sam sterownik czy wystarczy sam sterownik? Komputer ma oznaczenie J 6. I czy muszę szukać kompa z takim samym oznaczeniem?

Z góry dzięki za pomoc.

Wystarczy samo ECU i programowanie immo ale Ty najprawdopodobniej nie masz immo w wersji US więc wszystko będzie działać od kopa :)

Wystarczy samo ECU i programowanie immo ale Ty najprawdopodobniej nie masz immo w wersji US więc wszystko będzie działać od kopa :)

a nie orientujesz się z jakim oznaczeniem powinien być komp, bo znalazłem kilka np V3, B3 itd a sprzedawcy podają często też różne roczniki. Bo rozumiem, że musi być z wersji WRX a nie STi

nie patrz na oznaczenia , tylko na numer oem , lub wersje soft z STI nie podejdzie .

jak kompa będzie miał EU to będzie miał immo Edited by thorek

jak kompa będzie miał EU to będzie miał immo

To jest oczywiscie naturalne :)

no właśnie czyli z tego wynika, że muszę szukać kompa US bo sprawdzałem przed chwilą odpalić auto z zapasowego kluczyka który sam dorobiłem (na wszelki wypadek) i się aż zdziwiłem bo odpalił bez problemu i właśnie sobie uświadomiłem, że nie ma immo. Ale znalezienie ECU-zestaw z immo i wymiana wszystkiego nie widzi mi się także będę szukał ECU US. A nie orientujecie się czy z rocznika np. 01-02 będzie to samo czy musi być 03-05 oczywiście US?

no właśnie czyli z tego wynika, że muszę szukać kompa US bo sprawdzałem przed chwilą odpalić auto z zapasowego kluczyka który sam dorobiłem (na wszelki wypadek) i się aż zdziwiłem bo odpalił bez problemu i właśnie sobie uświadomiłem, że nie ma immo. Ale znalezienie ECU-zestaw z immo i wymiana wszystkiego nie widzi mi się także będę szukał ECU US. A nie orientujecie się czy z rocznika np. 01-02 będzie to samo czy musi być 03-05 oczywiście US?

mozesz kupic sam ECU z EU i bez problemów przeprogramowac immo :)

to trochę źle to napisałeś bo z twojej wypowiedzi zrozumiałem ze jak wsadzi byle jakiego kompa to nie będzie miał problemow z immo bo niema immo w aucie obecnie :)

przepraszam panie carficie, ale czy moglbym pan wlaczyc gg, bo cos chcialbym od pana kupic, przepraszam za off topa, ale to pilna sprawa ;) pozniej prosze o wykasowanie tego posta

sorki ale nie mam gg w w domu :) a nawet jak zainstaluje to nie znam numeru i hasła :) , jak cos pilnego to pisz na FB