Skocz do zawartości

Domykanie okien i szyberdachu w OBK MY10 z keyless.


Adam12

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie bardzo rozumiem ostatniego Twojego zdania. Jak chce realizować składanie zdalne lusterek w autach które nie mają w ogóle elektrycznego ich składania?

Ja nie chcę. Nigdy nie powiedziałem że bym chciał.

Na końcu zdania jest "?" I nie mów mi że odniosłeś wrażenie ...........

 

Dla mnie elektryczne/zdalne składanie lusterek to wodotrysk który jak już jest to dobrze

(może kiedyś się przyda) a jak go nie ma to na pewno nie będę utyskiwał na markę że nie potrafią takiej prostej sprawy zrobić.

Chcę się upewnić czy rozmawiamy o tym samym.

 

Wydaje mi się że wielu ludzi na tym forum trochę błędnie "widzi" obwody elektryczne w samochodzie.


Dokładnie chodzi i jen moduł sterujący ( jaki nie pamiętam ale jest tego trochę w sklepach z elektroniką i alarmami ) oraz trzeba się podłączyć do każdych drzwi oddzielnym okablowaniem. A to niestety generuje koszty głównie robocizny.

Ano właśnie..... zobacz co pisałem prawie dwa lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak chce realizować składanie zdalne lusterek w autach które nie mają w ogóle elektrycznego ich składania?

 

W modelu o którym jest dyskusja składanie elektryczne jest. W obecnej linii modelowej chyba wszystkie mają  guzik do składania lusterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak chce realizować składanie zdalne lusterek w autach które nie mają w ogóle elektrycznego ich składania?

 

W modelu o którym jest dyskusja składanie elektryczne jest. W obecnej linii modelowej chyba wszystkie mają  guzik do składania lusterek.

 

Pierwszy raz w tym wątku pytanie o składanie lusterek padło we wrzesniu 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składnie lusterek jest od MY09......

Dopiero?

Ja mam rocznik 2011 i nie ma. Żony XT 2014 tez nie ma......  składanych elektrycznie lusterek.

Nie wiem kiedy pierwsze elektrycznie składane lusterko przemysł zaproponował klientom.

Ale obawiam się że znacznie wcześniej niż w 2009 roku.

 

Już przed wojną (drugą światową) w Polsce montowano samochody z silnikiem o mocy 140 koni.

170 koni dzisiejszego Outbacka to jakaś masakra ... :P  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składnie lusterek jest od MY09......

 

Chyba wcześniej mój Forek MY07 ma składane elektrycznie. Może zależy to od wersji wyposażenia. 

 

 

Już przed wojną (drugą światową) w Polsce montowano samochody z silnikiem o mocy 140 koni.

170 koni dzisiejszego Outbacka to jakaś masakra ... :P  :biglol:

 

 

Ale te współczesne trochę mniej palą, więc jakiś postęp jest  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale te współczesne trochę mniej palą, więc jakiś postęp jest 

Pewnie że jest.

Ale zważywszy ze odstęp czasu jest jakieś 76-77 lat to postęp jest mizerny.

Wspomniany samochód  potrzebował 22 litry na setkę bardzo nisko oktanowej benzyny.

 

Ja miałem Nissana z roku 1982 który miał "głosowy" system powiadamiania.

Nie trzeba było pilnować wskaźnika poziomu paliwa......  "głosik" informował że jest mało i trzeba zatankować.

....... ile tajfunów przejdzie nad Japonią zanim Subaru ogarnie taka technologie ..... :P  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale te współczesne trochę mniej palą, więc jakiś postęp jest 

Pewnie że jest.

Ale zważywszy ze odstęp czasu jest jakieś 76-77 lat to postęp jest mizerny.

Wspomniany samochód  potrzebował 22 litry na setkę bardzo nisko oktanowej benzyny.

 

Ja miałem Nissana z roku 1982 który miał "głosowy" system powiadamiania.

Nie trzeba było pilnować wskaźnika poziomu paliwa......  "głosik" informował że jest mało i trzeba zatankować.

....... ile tajfunów przejdzie nad Japonią zanim Subaru ogarnie taka technologie ..... :P  :biglol:

 

 

Z OBK MY10 z Navi też można sobie pogadać, wiec nie jest źle :)  Postęp jak postęp, fizyki nie da się oszukać silnik spalinowy ma swoje ograniczenia do tego ekologia i księgowi.  Z drugiej strony może będzie jakiś przełom, nigdy nic nie wiadomo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z OBK MY10 z Navi też można sobie pogadać, wiec nie jest źle   Postęp jak postęp, fizyki nie da się oszukać silnik spalinowy ma swoje ograniczenia do tego ekologia i księgowi.  Z drugiej strony może będzie jakiś przełom, nigdy nic nie wiadomo. 

A czy "lustro" z telefonu można wyświetlić.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z OBK MY10 z Navi też można sobie pogadać, wiec nie jest źle   Postęp jak postęp, fizyki nie da się oszukać silnik spalinowy ma swoje ograniczenia do tego ekologia i księgowi.  Z drugiej strony może będzie jakiś przełom, nigdy nic nie wiadomo. 

A czy "lustro" z telefonu można wyświetlić.... 

 

 

Tego to w nawet nowym MY15 się nie udaje  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z OBK MY10 z Navi też można sobie pogadać, wiec nie jest źle   Postęp jak postęp, fizyki nie da się oszukać silnik spalinowy ma swoje ograniczenia do tego ekologia i księgowi.  Z drugiej strony może będzie jakiś przełom, nigdy nic nie wiadomo. 

A czy "lustro" z telefonu można wyświetlić.... 

 

 

Tego to w nawet nowym MY15 się nie udaje  :)

 

A w Skodzie?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...