Skocz do zawartości

Wyjazd ekipy z Warszawy na Plejady


malutki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To co wyjazd o 11.00, proszę o potwierdzenia! Myślę, że cała traska zajmie nam 5-6 godzin razem z michą.

 

Optymista! Wedlug viamichelin.com, Lomianki - Koscierzyna to "06h18 including 00h12 on motorway" (te 12 minut to zapewne S7 za Czosnowem). I nie ma sie co pocieszac, ze viamichelin kalkuluje na kiepskie samochody, bo na polskiej drodze i Otylia nie pojedzie.

 

Martwię się tym Tokajem - nie cierpię papryki więc dotąd unikałem kuchni węgierskiej. Czy tam mają coś dla dzieci? Moje marudzą, jak jest zbyt pikantnie (a po Węgrach się spodziewam dań typu papryka z papryką w sosie paprykowym).

 

PS. Viamichelin tez radzi przez Gdańsk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko maja tez frytki z keczupem a jak by co to sie zatrzymamy w jakim macu.

gadalem dzis wlasciwie przed sekunda z wojczkiem.

jest z wawy 360 km.

jest podobno cudownie i pieknie.trasy szutrowe bajkowe.no i juz masa subarakow na miejscu :mrgreen:

 

TOKAJ jest ok bo duzy parking i bryki na widoku a i samo mejsce ladne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOKAJ jest ok bo duzy parking i bryki na widoku a i samo mejsce ladne.

 

Polecam kawałek dalej (tuż przed Ostródą) "U Mariaszka" - lepszy klimat i menu.

 

"Tokaj" w nowym miejscu jest pewnie (pod względem kuchni) taki jak w starym. Moim zdaniem "Mariaszek" lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bylo najfajniejsze z calego wyjazdu 400km w kolumnie 8 bryk jest mysle wyczynem :wink:

z których podobno 7 jak wynika z relacji przodownika niemogło za nim nadążyć :mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

i schabowy pierwsza klasa. za co dziekujemy GALOWI

faktycznie pod Matraszkiem jest zacnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki, ciągle marudzli marudy. NIe przekraczałem 140 ani razu, a tak zwykle 120-130, to za dużo dla Subaru???

 

 

 

i schabowy pierwsza klasa. za co dziekujemy GALOWI

faktycznie pod Matraszkiem jest zacnie

 

 

To chyba było "pod Matiaszkiem", tak było na szyldzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki, ciągle marudzli marudy. NIe przekraczałem 140 ani razu, a tak zwykle 120-130, to za dużo dla Subaru???

 

 

 

i schabowy pierwsza klasa. za co dziekujemy GALOWI

faktycznie pod Matraszkiem jest zacnie

 

 

To chyba było "pod Matiaszkiem", tak było na szyldzie.

 

sie czepiasz :wink:

 

bylo super dzieki temu ze jechales tak wolno bo sie niepogubilismy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki, ciągle marudzli marudy. NIe przekraczałem 140 ani razu, a tak zwykle 120-130, to za dużo dla Subaru???

absolutnie chodziło mi o to że mówiłeś że za tobą nienadążamy - ale czasem przepisy ruchu drogowego nie pozwalają przeleciec na czerwonym i część ludzi została przytrzymana...a dla mnie - jako rdzennego południowca :D tereny stoliczne sa tajemnicą i możliwość zgubienia się jest dość duża, Azraelu naprawdę jeśli chodzi o prowadzenie nas to zrobiłeś to bardzo profi i naprawdę byłem miło zaskoczony :!: ...

chodziło mi tylko o początek kiedy czerone zatrzymało nas w Łomiankach...

jeśli chodzi o mnie to na następne plejady też pojadę za tobą :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azraelu naprawdę jeśli chodzi o prowadzenie nas to zrobiłeś to bardzo profi i naprawdę byłem miło zaskoczony ...

 

 

Dzięki :-) Słysząłem jakieś narzekania ale widocznie nie od Ciebie ;-) Coś o tym że ze mnie jest bandyta drogowy....

 

 

chodziło mi tylko o początek kiedy czerone zatrzymało nas w Łomiankach...

 

Fajnie.

 

Oby były następne Plejady :(

 

Jechaem powoli tak dłuugo aż się zebrała kolumna

jeśli chodzi o mnie to na następne plejady też pojadę za tobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba było "pod Matiaszkiem", tak było na szyldzie.

 

Mariaszkiem. O grę w karty chodzi (jest jakieś mętne uzasadnienie we wstępie do menu).

 

A może warto na moment zwolnić i się zainteresować? Jeżeli ceni się jakość..?

 

Jest to jedno z niewielu miejsc w Polsce, gdzie kelner zapytany o genezę tego przybytku nie odpowie:

- Eeee.., nie wiem.

lub

- Eeee.., szef z listy komputerowej wybrał taką nazwę...

tylko przyniesie album z historią i zdjęciami.

 

Mała rzecz a cieszy.

Tych, którzy to lubią, oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :-) Słysząłem jakieś narzekania ale widocznie nie od Ciebie ;-) Coś o tym że ze mnie jest bandyta drogowy....

 

Spoko. W ustach dziewięciolatka to nie narzekanie tylko komplement :).

 

 

Jechaem powoli

 

Nigdy nie należy wierzyć dentyście, który mówi że nie będzie bolało i Azraelowi używającego słowa "powoli" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warto na moment zwolnić i się zainteresować? Jeżeli ceni się jakość..?

 

Jest to jedno z niewielu miejsc w Polsce, gdzie kelner zapytany o genezę tego przybytku nie odpowie:

- Eeee.., nie wiem.

lub

- Eeee.., szef z listy komputerowej wybrał taką nazwę...

tylko przyniesie album z historią i zdjęciami.

 

Mała rzecz a cieszy.

Tych, którzy to lubią, oczywiście...

 

Och, nie widziałeś tego lokalu podczas długiego weekendu - kelnerki były tak urobione, że prędzej walnęłyby takim albumem w łeb kogoś, kto by im roboty dokładał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. W ustach dziewięciolatka to nie narzekanie tylko komplement .

 

 

:-D

 

 

Nigdy nie należy wierzyć dentyście, który mówi że nie będzie bolało i Azraelowi używającego słowa "powoli"

 

To naprawdę było powoli. Z resztą potem prowadził Xbike przez chwilę....sami oceńcie...(nie twierdzę zejechał szybko, jechał jakbym normalnie jechał w trasie)

 

 

Każdy z was miał przynajmniej 2x tyle koni pod maską i z 8 sekund mniej do 100, a ja jechałem na pół gazu. STarałęm się żeby było aktywnie (nieznosze tzw. jazdy defensywnej) ale płynnie i bezpiecznie. Płynność bardzo podbija przeciętną i oszczędza portfel.

W końcu hasło Subaru, to które uwielbiam to "Active driving = Active Safety". Był darmowy kurs u Aziego ;-) LOL. (prosze nie czepiać się tej wypwiedzi i potraktowac ją z przymróżeniem oka, wiem że to ja powinienm się uczyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, nie widziałeś tego lokalu podczas długiego weekendu - kelnerki były tak urobione, że prędzej walnęłyby takim albumem w łeb kogoś, kto by im roboty dokładał.

Możliwe.

Mariaszek zrobił się w ostatnich czasach chyba zbyt popularny (co widać po samochodach właściciela i żony :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z was miał przynajmniej 2x tyle koni pod maską i z 8 sekund mniej do 100, a ja jechałem na pół gazu. STarałęm się żeby było aktywnie (nieznosze tzw. jazdy defensywnej) ale płynnie i bezpiecznie. Płynność bardzo podbija przeciętną i oszczędza portfel.

W końcu hasło Subaru, to które uwielbiam to "Active driving = Active Safety". Był darmowy kurs u Aziego ;-)

 

No więc na serio posłużyłeś mi jako pozytywny przykład dydaktyczno-wychowawczy dla potomstwa pt. "kierowca ważniejszy od samochodu", "byle sprężarka nie zastąpi umiejętności" itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję, to dla mnie pierwsze Plejady i raczej nie ostatnie. Nie spodziewałem się tak dobrej organizacji. Azrael prowadził super i cieszyłem się, że nawet nadążam choć mam WRX'a od niespełna 2 miesięcy. W sobotę zbombardowałem się konkretnie - jeszcze czuję lekki szumik. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...