Skocz do zawartości

Wyjazd ekipy z Warszawy na Plejady


malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie zbieramy nikogo na trasie proponuję kurs przez Gdańsk, nadrobimy jakieś 40 km ale przynajmniej droga będzie OK i jakaś pewna micha. Co Wy na to? Do przejechania w sumie 415 km. Ostatecznie przez Toruń - Grudziądz razem 387km. Jaką trasę proponujecie? Zastanawiam się jeszcze czy nie lepiej ruszyć ciut wcześniej 10.00-11.00?

 

Jeśli chodzi o trasę to jest mi wszystko jedno, możemy podjąć decyzję "na żywo" tuż przed wyjazdem z Dawoja.

 

Jadę z dwójką dzieci więc 10 dla mnie za wcześnie, 11 może być, jak to widzi reszta wycieczkowiczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

11 godzina super.

JEDZONKO w trasie musi byc.co to za wycieczka bez dobrej michy w trakcie :mrgreen:

mysle ze jak pojedziemy w 5,6 aut to droga glowna znaczy sie gdanska bedzie lepsza bo:

wiecej miejsc jedzonkowych sprawdzonych.

lepsza szersza trasa (jezdnia, droga)

dalej nie wiem jak jechac znaczy sie z gdanska.

czy my jedziemy przez gdansk czy obwodnica :?:

 

Azrael a jak i czym jedziesz :?:

 

tek do mnie 509 123400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzina super.

JEDZONKO w trasie musi byc.co to za wycieczka bez dobrej michy w trakcie :mrgreen:

mysle ze jak pojedziemy w 5,6 aut to droga glowna znaczy sie gdanska bedzie lepsza bo:

wiecej miejsc jedzonkowych sprawdzonych.

lepsza szersza trasa (jezdnia, droga)

dalej nie wiem jak jechac znaczy sie z gdanska.

czy my jedziemy przez gdansk czy obwodnica :?:

 

Jedzonko w trasie być musi - proponuję restaurację węgierską w okolicy Olsztynka (wyleciała mi jej nazwa z głowy), jedzonko tam mają zajefajne, a gulyasleves moim zdaniem najlepsza w Polsce.

 

Co do trasy - wrzucę dziś wieczorem w NAVI, zobaczymy, co powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzina super.

JEDZONKO w trasie musi byc.co to za wycieczka bez dobrej michy w trakcie :mrgreen:

mysle ze jak pojedziemy w 5,6 aut to droga glowna znaczy sie gdanska bedzie lepsza bo:

wiecej miejsc jedzonkowych sprawdzonych.

lepsza szersza trasa (jezdnia, droga)

dalej nie wiem jak jechac znaczy sie z gdanska.

czy my jedziemy przez gdansk czy obwodnica :?:

 

Jedzonko w trasie być musi - proponuję restaurację węgierską w okolicy Olsztynka (wyleciała mi jej nazwa z głowy), jedzonko tam mają zajefajne, a gulyasleves moim zdaniem najlepsza w Polsce.

 

Co do trasy - wrzucę dziś wieczorem w NAVI, zobaczymy, co powie.

 

 

TOKAJ sie nazywa i jest zacnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli mamy calkiem fajny sklad.

Luki bedziemy na ciebie czekac.ty sie postaraj wyjechac wczesniej bo lomianki sa z z drogiej strony warszawy i jak wjedziesz od katowic do wawy to do lomianek bedzie okolo 40 km.ale mysle ze bedzie pusto wiec spoks dasz rade.

czekamy na ciebie tak czy siak.jest team jest zabawa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to mogę jechac, w zeszłym roku trafiłem na grupę rajdowców i piratów drogowych :D i w końcu odpuściłem bo niechciałem gdzieś w rowie skończyć...

pozdr

 

p.s. a nie mieszka ktoś z was przed Wawą od strony Katowic, bo tak średnio widzę przejazd do tych Łomianek przez stolicę... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to mogę jechac, w zeszłym roku trafiłem na grupę rajdowców i piratów drogowych :D i w końcu odpuściłem bo niechciałem gdzieś w rowie skończyć...

pozdr

 

p.s. a nie mieszka ktoś z was przed Wawą od strony Katowic, bo tak średnio widzę przejazd do tych Łomianek przez stolicę... :mrgreen:

 

z katowickiej skrec na piaseczno to jakies 15 kmod zjazdu przed warszawa.przed wielkim centrum MAXIMUS jak skrecisz dzwon to sie spotkamy w piasecznie na ORLENIE i z tamtad pojedziemy do lomianek.ok :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...