Skocz do zawartości

Szyba nie chce wrócić na miejsce


MartyMcFly

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, głupia sprawa: zostawiłem mojego przecinaka (Impreza Oputback Sport 2006) na noc z otwartą szybą do oporu. Rano już nie chciała podjechać. 2 pytania:

 

Skąd najlepiej dostać siłowniki (na allegro jakoś nie widzę.)

Czy jest jakaś szybki (nomen omen) sposób na podniesienie szyby ręcznie? Trochę lipa jak zacznie lać...

 

Dzięki i pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

to teraz ja zapytam bo trafil mi sie problem z lewą tylną szybą. nagle przestała chodzic (na szczescie jest do góry), nic nie strzeliło, zadnych objawów predzej również nie było. przycisk w drzwiach kierowcy i w drzwiach pasazera dzialaly do konca, teraz zero reakcji.

 

moze nie byłem prymusem z angielskiego, ale czytalem wszystkie opisy bezpiecznikow bo przejrzalem skrzynki z bezpiecznikami (pod maską i pod kierownicą) i nie znalazlem zadnego bezpiecznika do szyb, zaden opis nie pasował do nich

 

moze ktos jakos nakierowac, od czego rozpocząc poszukiwania, ktory to moze byc bezpiecznik, albo jakis przekaznik (ktory?)?  dodam ze pozostale 3 szyby działają idealnie. moze silnik padł bo nic nie cyka, nic nie terkocze (jak w przypadku zerwanej linki), po prostu cisza

 

pacjent to WRX bug 2001 kombi EU

 

kazda pomoc będzie przydatna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...