Skocz do zawartości

Kontrolka check engine nie swieci brak iskry problem z zczytaniem kodów


Irek Stachowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Problem dotyczy legancy czy bmw?

kolego to forum subaru .... wiec ja cie proszę

W profilu (opisie) użytkownika było wyraźnie wcześniej wpisane "legancy" , więc zapytałem bo też nie słyszałem o takim aucie. Na forum bywały różne przypadki nie związane z subaru więc to akurat mnie nie źdźiwiło.

 

Jeżeli chodzi o kontrolkę to sygnał zapewne wychodzi z ECU, czyli najpierw należałoby sprawdzić czy nie jest przerwany obwód między ECU, a kontrolką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem dotyczy legancy czy bmw?

kolego to forum subaru .... wiec ja cie proszę

W profilu (opisie) użytkownika było wyraźnie wcześniej wpisane "legancy" , więc zapytałem bo też nie słyszałem o takim aucie. Na forum bywały różne przypadki nie związane z subaru więc to akurat mnie nie źdźiwiło.

 

Jeżeli chodzi o kontrolkę to sygnał zapewne wychodzi z ECU, czyli najpierw należałoby sprawdzić czy nie jest przerwany obwód między ECU, a kontrolką.

kontrolka się zapali jak wiec do cewki kabel z aku . do + w cewce ok zapal się wiec prąd jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrolka się zapali jak wiec do cewki kabel z aku . do + w cewce ok zapal się wiec prąd jest

A wolniej i bardziej zrozumiale?! ;)

A sprawdzałeś czy nie wypięły się kostki z ECU czyli kompa sterującego silnikiem i innymi pierdołami?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrolka się zapali jak wiec do cewki kabel z aku . do + w cewce ok zapal się wiec prąd jest

A wolniej i bardziej zrozumiale?! ;)

A sprawdzałeś czy nie wypięły się kostki z ECU czyli kompa sterującego silnikiem i innymi pierdołami?

tak sprawdzałem idzie tam kilka kostek do komputera srebrny duży po lewej stronie pod deska nad bezpiecznikami to wpięte są kable
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...