Skocz do zawartości

PLEJADY jakie napoje zabrac ?


vert

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie mysle ze jednak bedziemy w jakims oldskulowym miejscu i bez sensu bedzie dygac po jakis normalny trunek gdzies daleko.zastanawiiam sie czy zabrac ze soba troche wina znaczy sie paredziesiat butelek :twisted: czy gorzale czy bimber czy browar bedzie pity :?:

jakie sa doswiadczenia wieczorne w kwesti odreagowania :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zabrac ze soba troche wina znaczy sie paredziesiat butelek :twisted: czy gorzale czy bimber czy browar bedzie pity :?:

Kochanieńki weź te winko i piffko na popitke, a ile by tego bimbru i wódy nie było - i tak wychlejemy.

 

jakie sa doswiadczenia wieczorne w kwesti odreagowania :?:

Doświadczenia są takie co zowdy gozołecki brakuje ...

 

 

Herbatę, kochanieńki, herbatę. Jak ludzie cywilizowani :wink:

z pradem.dobra ?

Panocki, weźta tys te herbatke :arrow: cuś wymyślimy coby ten prund od niej odcedzić

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się orientuje jaki alkohol będzie na imprezie finałowej ?

przeprowadziłem intensywne rozmowy z Finlandiom (dali mnie dwie beczki do testów przed Plejadami i jakoś mi tak szybko czas przy nich zleciał), pedzieli co weznom tego swojego namiota z butelczynami

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie mysle ze jednak bedziemy w jakims oldskulowym miejscu i bez sensu bedzie dygac po jakis normalny trunek gdzies daleko.zastanawiiam sie czy zabrac ze soba troche wina znaczy sie paredziesiat butelek :twisted: czy gorzale czy bimber czy browar bedzie pity :?:

jakie sa doswiadczenia wieczorne w kwesti odreagowania :?:

 

A dysponujesz jakimś dobrym bimbrem ? Bo ja jakby co to chętnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się orientuje jaki alkohol będzie na imprezie finałowej ?

przeprowadziłem intensywne rozmowy z Finlandiom (dali mnie dwie beczki do testów przed Plejadami i jakoś mi tak szybko czas przy nich zleciał), pedzieli co weznom tego swojego namiota z butelczynami

 

Śmiech'u

 

Ufff 8)

 

Śmiechu, a w tym roku też nam hejnał zagrasz ? :mrgreen:

 

smiechhejnalista6vw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się orientuje jaki alkohol będzie na imprezie finałowej ?

przeprowadziłem intensywne rozmowy z Finlandiom (dali mnie dwie beczki do testów przed Plejadami i jakoś mi tak szybko czas przy nich zleciał), pedzieli co weznom tego swojego namiota z butelczynami

 

Śmiech'u

 

Ufff 8)

 

Śmiechu, a w tym roku też nam hejnał zagrasz ? :mrgreen:

 

Obrazek

TO JE WIADOMO!!! Bede w weekend trenował cobym Was nie zawiódł.

Ale żeśta mnie przyłapali na gorącym spożyciu. Pamiętam że jak się zabrałem do trąbienia to biedna Mamusia Forumoska uciekła w strachu ... mam nadzieję że w tym toku będzie mi dzielnie towarzyszyła razem z Wami - mam pomysł :idea:Zrobimy prawdziwą orkietsrę :!: :mrgreen: Padre będzie drygentem ;)

 

trębacz Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dziś pamiętam smak pierwszego w życiu bimbru, walonego w liceum pod ogóreczka. FU!

 

Eee nie dramatyzuj. Z bimbrem jest jak z wódką, są złe ale są i wyśmienite. Pozwole sobie stwierdzić, że nie ma nic lepszego od bimbru na miodzie pędzonego, z dodatkiem pieprzu do butelki podczas rozlewania...mniam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic lepszego od bimbru na miodzie pędzonego, z dodatkiem pieprzu do butelki podczas rozlewania...mniam

 

Lucuś, coś mi się wydaje, że mam coś dla Ciebie, co Ci się spodoba... ale to jak się kiedyś wybierzesz pod Łysicę - albo ja pod Śnieżkę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...