Skocz do zawartości

Rekord Guinessa - największa ilość samochodów SUBARU w jednym miejscu ...


MForbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może Dyrekcja i SIP obejmą pomysł "Honorowym Patronatem" i organizacyjnie wspomogą ? Mają w końcu doświadczenie z Plejad i innych eventów :)

Może SJS się włączy i pomoże ?

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Dyrekcjo - chciałbym zarazić pomysłem zorganizowania podobnej akcji - pokazać że Polacy nie gorsi :) Polak potrafi :)

 

https://www.facebook.com/SUBARU.GLOBAL?hc_location=stream

 

Dyrekcja ma doświadczenie w organizacji takich masowych eventów - vide Plejady :)

Może fajnie byłoby coś takiego zorganizować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Może fajnie byłoby coś takiego zorganizować ?

Sugeruję najpierw sprawdzenie gotwości Forumowiczów do udziału.

Jeżeli będzie sporo chętnych - czemu nie ?

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzysta kilka aut :D ...my to biliśmy rekord ale był on w kategorii największy napis z samochodów jednej marki :yahoo: 1089 subaru w jednym miejscu...ten rekord ze Stanów to pobiliśmy nieoficjalnie jadąc z Lanark do Prodrive

Edytowane przez herrkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bić taki rekord to jedyna możliwość będzie chyba tylko na plejadach!

albo jakies spotkanie srodko-wschodnio europejskie (Polska & Czechy, Slowacja, Litwa, Bialorus, Ukraina)

chyba ze chodzi wylacznie o polski "honor"/rekord :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUBAROWY Narodzie - teraz poważnie.

Zarzuciłem wczoraj ten temat w pytaniach do Dyrekcji.

Dyrekcja odpowiedziała mi żeby sprawdzić nastawienie Forumowiczów i jeśli okaże sie pozytywne, to niewykluczone że obejmie swoimi "skrzydłami" ten pomysł.

 

Sporo sobie o tym myślałem, i na pewno jest to z jednej strony do zrobienia, z drugiej cholerni trudne - zwłaszcza bez budżetu którym można się wspomóc.

 

Słuchajcie - takie moje przemyślenia :

- termin . Przy super dobrych wiatrach druga połowa września, realnie patrząc październik - wcześniej mamy sezon urlopowy, potem rozpędzamy rok szkolny, no i trzeba czasu aby wszystko podopinać.

- miejsce - tu mam sporą zagadkę. Żeby zebrać 400 samochodów na pewno konieczne będzie "pospolite ruszenie" i przyjazdy z całej Polski. Osobiście nie mam nic przeciwko obecności naszych SUBAROWYCH braci z ościennych krajów - im więcej tym lepiej i szansa że rekord będzie trudniejszy do pobicia i utrzyma się dłużej :)

Ze względów organizacyjnych ideałem było by mieć do dyspozycji jakiś stadion - boisko piłkarskie o standartowych wymiarach 110 x 75 m pomieści ok. 500 samochodów zakładając dla każdego miejsce o wymiarach 3 x 5,5 m.

Do tego stadion daje nam niezbędną infrastrukturę - choćby nagłośnienie aby organizatorzy mogli się komunikować z kierowcami no i wreszcie - z trybun można zrobić fotki obejmujące całe zamieszanie :)

Nie marzę tu o Stadionie Narodowym bo bez kilku mln PLN na wynajęcie nie ma się co tam zbliżać , myślę że wystarczy jakieś boisko ligi okręgowej - tyle że wtedy z wysokimi trybunami może być kłopot :)

Mam zatem prośbę - jeśli jesteście chętni do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu - deklarujcie swój udział - na razie wstępnie, myślę że dojdziemy do etapu kiedy będziemy już mieli konkretny termin i miejsce :)

 

Jako że rekord dokładnie i literalnie dotyczy parady SUBARU , to trzeba będzie gdzieś przejechać ale myślę że ama parada to już pikuś - gdzieś tam się przejedzie przed sędziami liczącymi samochody :)

Taki troszkę większy POM :)

 

Myślałem również o Plejadach - wydaje się że to najlepszy pomysł ale tutaj widzę niestety kilka problemów -

1. organizacyjny udział 400 załóg w Plejadach (do tej pory tylu chyba nie było ) - budżet organizatora, zakwaterowanie itp

2. nie każdy kto mógłby wziąć udział w biciu rekordu będzie zainteresowany Plejadami i odwrotnie

 

Chyba żeby bicie rekordu zorganizować dzień przed plejadami i ci którzy chcą zostają na Plejadach, ci którzy nie chcą - jadą do domów.

 

Niemniej jednak musimy zrobić pierwszy krok : policzyć szable :)

 

Zatem zaczynam od Siebie :

 

1. MForbi - OBK

2. MForbiowa - Forester

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuciłem wczoraj ten temat w pytaniach do Dyrekcji.

Myślę, że nie ma już potrzeby utrzymywania dwóch wątków w tej samej sprawie, więc temat z Pytań do Dyrekcji został wcielony do tego wątku :idea:

 

Może i ja przyjadę foresterem jak nie będzie za daleko...

 

 

I będzie gryl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam, to na gathering byly do ustalenia dwa rekordy: napis-mozaika utworzony z aut i parada samochodow tej samej marki. Bez problemu zrobiono napis, ale problem pojawil sie przy paradzie - auta byly zbyt wolno wypuszczane (chodzilo o odstepy miedzy jadacymi autami), a nastepnie utworzyl sie mega korek - na 1000 aut :) wiec ludzie od rekordow guinessa nie uznali parady... tereny testowe prodrive, wielkosci chyba lotniska, okazaly sie za male, wiec tworzenie parady na jakims stadionie mija sie z celem - a pobic rekord 1089 subarek to w pl bedzie problem, obawiam sie...

ale, oczywiscie, trzymam kciuki B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...