Skocz do zawartości

Miechów? - No problem


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane dzieciska - w środe jes świento. Mamusia właśnie otwiera knajpke w tem pienknym - tytuowym - mieście ... znaczy sie w tem pienknym miasteczku ... znaczy sie na... tech peryferiach ....znaczy.... zadupie ..... ale so klienci. Komu bedzie po drodze - zapraszam. Pizzeria "No Problem" Miechów ul. Racławicka 7. Sorry za te cztery dychy od Krakowa... mię nie stać na k®órewskie characze. Sorki Padre za to reklame na łachmanach foruma. Padre mię wybaczy bo zna sytuancję. Z góry danke schene.

 

mamusia barmańska.

Ps. mocne ankohole należy przytargać ze sobo i spożywać po godz 22.00. Znaczy sie ...po godzinach mamusinej - wymuszonej pracom - bezwzglendnej ( czytaj - wzglendnej ) trzeźwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba będzie zwiedzić tą mieścinkę i zachaczyć o knajpkę, tylko jeszcze nie wiem kiedy :/

 

Zwiedzać w Miechowie można sanktuarium abo bazylike czegoś tam bożego (sorry... sie nie znam), u Mamusi można się co najwyżej dobrze nażreć. Co do picia, to .... obok jes monopolowy, zawsze można skoczyć po środki masowego spożycia.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny bus z kierowca, ktory przejedzie Krakow do okola i zbierze nas z jakis charakterystycznych punktow... zawiezie na miejsce, poczeka do 3-4 nad ranem i wezmie z powrotem robiac tak samo rundke po miescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm oficjalne otwarcie jest jutro...i Mamcia będzie nas wtedy oczekiwać z utęsknieniem..w weekend raczej nie bo są Dni Miechowa i bez nas też będzie miec sajgon...Ja obstawiam za jutrem.. 8)

 

jeśłi jutro to nie ma szans bym się załapał, ale na jakieś poplejadowe poprawiny w No Problem jestem na tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalne otwarcie jest jutro...i Mamcia będzie nas wtedy oczekiwać z utęsknieniem..

 

Matce się nie odmawia - Moni-Moni tym bardziej :roll: :wink:

 

Ja deklaruję obecność - ale nie wcześniej, niż około 18.00. Do której czynne...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo wreszcie widzę właściwą postawe :mrgreen:

WiS..zapewne od fefnastej fefnaście..tak więc śmiało o 18.00 możesz być..(masz nr tel do Matki albo do mnie? jakbyś miał problemy z trafieniem to daj znać )

OGS- wybieram się ja, pewnie CracowDragon, Abt ma w planach więc jest nas pare sztuk..i można jechać jednym powozem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...